Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Így kezelik a pénzt a csillagj...

Így kezelik a pénzt a csillagjegyek. Ki tud spórolni és ki nem? Nektek mik tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jött be.

Ikrek vagyok, és még véletlenül sem tudok spórolni. Szó szerint kifolyik a pénz a kezemből. Nem hiába a férjem a " bankár" köztünk, ő kezeli a pénzt. Ő fizeti a számlákat, ő ossza be. Az ő jellemzése sem jött be. Ő mérleg, és bár tud spórolni, de sosem csinál olyan hülyeséget, hogy minden barátot meghívjon vacsorára.

2020. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A makkok spórolnak a legjobban.
2020. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D-Mano ***** válasza:

nlc asztrológia része egy szennyportál. Semmi köze a valódi asztrológiához.


Ez már a második nlc-s kérdés itt a gyk-n, amivel találkozom. Most az nlc itt kezdte reklámozni magát?

2020. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából bejött.
2020. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen oldal egy 0. Ilyen jellemzést én is írok neked. :P A kos az olyan vad, így hát szórja a pénzt, a bika meg azért, meg egy zabagép, hát azt finanszírozni kell, a csecsebecsékről nem is beszélve. Az ikrek legyen mondjuk olyan félig-meddig költős, mert két arca van, a rák spóroljon, mert olyan is kell, az oroszlán ússzon az adósságban, mert hedonista, a szűz megint csak spóroljon. A mérleg a luxi feli, így őneki lenne lóvéja, jó sok a skorival együtt, aki kigyűjti magának a mecénásokat. :D A nyilas meg partyállat, szóval nem lenne pénze, a baknak igen és a vízöntőnek meg halaknak meg megint nem, mert drogos/alkesz állatok. Na, hogy tetszik? Tuti pár embernek bejönne, van akinek meg rohadtul nem. XD
2020. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az nlc tenyleg egy szenny be innen informalidj ha erdekel az asztrologia...


Egyebkent egyes hazak es fenyszogek segitik elo azt hogy kinek lesz vagyona az eleteben es ki hajlamosabb arra hogy a kezei kozul kifolyjon a penz.


Altalanossagban szerintem a bak es a bika tud a legjobban sporolni. Ebbol szamomra a bika aki a legelhetobben.

DE.


En nem tudom elviselni ha mas foglalkozna az en penzemmel vagy beleszolna abba hogyan mikent es mire koltom el a penzemet. A jelenlegi elso kapcsolatom az ahol sajnos nem teljesen egyezik az ertekrend es bizonyos idokozonkent haborut inditunk egymas ellen ez indokbol. (pl. ha veszek magamnak egy ruhat 10 ezerert a hetkoznapokra, o sokalja en pedig kozlom hogy egy draga ruha nem itt kezdodik.-nincsenek anyagi problemaink az aranyok vegett- de ha pl nekem egyik honapban tobb fizetni valom volt, de akkor is jutott arra penzem hogy meglepibol vegyek neki egy minosegi cipot amire mar regota vagyott mert sehol nem talalt maganak es nem ketszer panasskodott mindig ra. Na ez a cipo az en ruhamnak az 5se is lehetett akkor az mar nem sok erte :)......

Nem tudok elmenni ezen sokszor egyebkent o erosen bika jelleg

2020. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az szamit, hogy mi van a 2. hazban, illetve a 2. haz ura hogy all. Egzaltacioban? Uralomban? Esesben? Kap-e tamado fenyszoget?
2020. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az asztrológiában, meg a bulvárlapok horoszkóp rovataiban, de a 'bika' leírása pont passzol hozzám. :-)
2020. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


A szolar archetipus az asztrologiai kepletben azt az "enkepet" jeloli, amivel a keplet tulajdonosa azonositja magat, arra epiti az identitasat.


Tehat mindenkire "illik", amit ezek az ujsagok irnak, mert erre epitenek. Azt irjak, amit az emberek hallani akarnak.


En Ikrek Nap vagyok, tehat azzal azonositom magam, hogy intelligens vagyok es jo az eszem. Viszont a diszpozitora, a Merkur a Bikaban all, ami kevesbe jo allas, mert pont a gyorsasagat veszi el, es "lefoldeli". Batyam szinten Ikrek Nap, Kos aszcendens es Merkur cazimi a 3. hazban. Az o kezugyessege es mozgaskoordinacioja es az enyem kozott elegge zongorazni lehet. Tehat o az, amivel azonositja magat, mert a Nap tamogatja az aszcendenst, a diszpozitora is uralomban van, mig nekem a Nap nem vet fenyszoget az aszcendensemre, sem az aszcendens urara, a diszpozitora is peregrin, abbol is a szarabb verzio es tamado fenyszoget kap a Szaturnusztol.

2020. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok, elég jól állok a pénzzel (rengeteg van) és ezt magamnak köszönhetem, semmilyen anyuci-apuci féle segítség nem kellett ehhez, mivel saját vállalkozásom van.


A cikkel ellentétben viszont abszolút nem vagyok egy spórolós és megtakarítós fajta. Amint a vállalkozásom folyamatos fejlődésébe való pénzbefektetésén túl vagyok, azonnal szórom el magamra és esetleg a barátnőmre a pénzem és még csak véletlenül sem fordul meg soha a fejemben, hogy jó lenne gondolni a későbbiekre. Nyugdíjunk nekünk úgy sem lesz, így lehet, hogy később változik ez a véleményem, de egyelőre a "mának élek" tipusú emberke vagyok. :D

2021. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!