Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ásványkarkötő választásakor...

Ásványkarkötő választásakor mennyiben befolyásoló tenyező az, ha nem minden része illik a horoszkópomhoz?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem fontos?
2020. okt. 10. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem befolyásol semmit
2020. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ miért veszed.


Hordhatod csak mert tetszik.


Hordhatod mert ez a horoszkópod (mondjuk nekem öt oldal ötféle ásványt ír)


Hordhatod egyéb okból, pl rituális vagy gyógyító erő miatt stb.

2020. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Ezotéria kategóriában olvass utána a dolognak, mert ez inkább oda tartozik.

Szépség, divat szempontból teljesen mindegy, hogy illik e a horoszkópodhoz az amit viselsz.

2020. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Akitől mi szoktunk venni ilyen ékszereket, ő azt mondja, hogy s horoszkópos köveket csak kiindulásnak szokta javasolni, ha valaki nagyon nem tudja, milyet hordjon.

De ha hiszel benne, akkor a konkrét problémára válassz köveket, nem baj, ha nem horoszkópos. Olyan is van, hogy önkéntelenül vonzódik valaki egy adott ásványhoz.


Szóval a horoszkóp az utolsó szempont.

2020. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. okt. 10. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít, sőt. Van olyan ásvány amitől túlpöröghetsz, rosszul lehetsz, és érdemes egy-két percig hordanod mielőtt megveszed. Én az ametrint és fekete édesvízi gyöngyöt nem bírom viselni (leesik a vérnyomásom 5 percen belül és szédülni kezdek) Ezt neked kell érezned mikor melyikre van szükséged. Persze mielőtt még elolvasnád, hogy könnyebben tudd tapintásra kiválasztani. Hunyd le a szemed, és körözz fölöttük, a kezed tudni fogja merre mozduljon.
2020. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Én az ametiszt ékszerekkel vagyok így, nem tudatosan, de folyton az kerül hozzám. Párom fülbevalót vett karácsonyra, kinéztem egy apró ezüstöt, utána mondta az eladó, hogy ametisztköves (nem is tudtam, hogy ásványosak). Nyaraláson mondtam az eladónak, mikor ásványokat nézegettünk, hogy milyen formájú medált szeretnék, ametisztet nyomott a kezembe.

Ahol a karkötőinket rendeljük kézműves csajtól, meséltem neki ezt, azt mondta, van ilyen, hogy vonzódik valaki egy ásványhoz, aztán az is lehet, hogy egyszercsak már nem akarom hordani tovább őket.

Ja igen: nála is megfogtam egy foglalatos kőmedált, nem láttam, hogy milyen, csak a foglalat formája tetszett.... naná, hogy ametiszt... :)

2020. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!