Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelentenek bak férfiaknál...

Mit jelentenek bak férfiaknál a 2 napos eltűnések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy bak jegyű férfit, aki saját maga mondta, hogy "tipikus bak", bármit is jelentsen ez. Élőben nyitott, kedves, odaadó, bújós, azonban nagyon ritkán ír (én nem írok rá először, nehogy túl soknak érezze), de akkor mondja, hogy mennyire várja a következő találkozót, majd eltűnik 2 napra, és akkor megkérdezi, találkozunk-e aznap. Zárkózott a külvilággal, kissé irányításmániásnak is érzem, közben meg egy végtelenül bújós-érzékeny pasi lakozik benne.


Mit gondoltok?



2020. okt. 17. 09:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%
Vagy te alkalmazkodsz hozzá vagy kampó az egésznek, mert ő nem fog hozzád. Nagyon kitartónak kell lenned. Egyébként nem gondolnám, hogy van valakije rajtad kívül. A bakok érzelmi szintje elég alacsony, kell nekik a magánszféra. Egyszerűen ennyi az igénye.
2020. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%
10: én vagyok a Bak lány, és igaz, hogy nem szeretek üzenetet írni, a telefonhívást meg még jobban utálom. Személyesen sokkal jobb beszélgetni, mert akkor látod is a másik fél arcát és reakcióit és így sokkal szórakoztatóbb az egész párbeszéd.
2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
43%
Egy baknál szerintem sem jelent semmit, ők egyszerűen ilyenek, ehhez vagy alkalmazkodsz vagy nem. Beszédesebb, nyitottabb jegynél lehet, hogy gondot jelezne de nem egy baknál ami az egyik legmagánakvalóbb jegy. Akkor lennék pont meglepve ha mindenre azonnal válaszolna és egésznap írogatna, az fura lenne tőle. A vonzalmat pedig ők nem úgy élik meg mint egy romantikusabb jegy amit elsodornak az érzelmei, a baknál meg a eleve földjegyeknél nem annyira vannak látható jelei.
2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nem érdekled igazán. Bocs, de az igazság néha fáj. Halak napjegy+rengeteg bolygóm bakban+aszc.
2020. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez a bakos írás hülyeség, mindkét barátnőm bak és ódákat képesek írni. Én is bikaként szeretek írni, úgyhogy szerintem magunkból kiindulva nem vagy neki elég fontos. Ennyi.
2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Bika vagyok és utálok írni. Férjem bak, na ő meg pláne. Egy szavas válaszokat küld vagy annyit ír, hogy ok.
2020. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A többieknek is köszönöm! :)

Nos, én vízöntőként anno kiselőadást tartottam neki arról, hogy fontos az én-idő is, illetve, hogy ne csüngjünk egymáson egész nap, nem is remegek, ha nem ír, csak a jelenség volt érdekes. Élőben is, mások előtt teljesen zárkózott, abszolút nem könnyen nyit. Személyesen azt mondta tegnap, hogy nem szeret csetelni, nem szereti kiadni magát egyáltalán, számára a tartalmas élmények-beszélgetések meghittek és face to face-módon történnek. Mivel mindenben tartotta eddig a szavát, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, az ártatlanság vélelme megilleti. Én sem vagyok egy féltékeny, kémkedő típus, az olyanoktól a hideg is kiráz, én is megélem az életem, jó egyedül lenni is, az "együtt" így tartalmasabb. Tök normálisan beszéltünk erről, azt mondta, soha senkinek nem ír sokat, ő ilyen típus. Ezt elfogadom. :) Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek!

2020. okt. 18. 10:17
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Bak jegyről!

Szerelmi horoszkóp 2020. október 1-31.

Az első sorsterületén haladnak át a sorsplanéták, szerencsére már mindegyik előre halad. Ha stabil kapcsolatban él, akkor nem veszélyezteti semmi a harmóniát. Ha szingli, akkor egy most induló kapcsolatból tartós szerelem születhet, mely inkább az egymás iránti elköteleződésről és a felelősségvállalásról szól, remek szövetségesei önök egymásnak. Talán rövidesen össze is költöznek.

Téved, aki azt hiszi, azonnal tűzbe-lázba hozza a férfit, ha megérinti férfiasságát. Az fériak számtalan erogén zónájáról a legtöbb nő még húsz évi házasság után sem tud. Térképezd fel kedvesed erogén zónáit a horoszkóp segítségével!


Christine Baumann szexológus Partnermasszázs című könyvében azt ajánlja nőtársainak, tapintsák ki a férfi vágypontjait, és ehhez használjanak föl mindent, ami a rendelkezésükre áll: ujjbegyet, tenyeret, körmöt, ajkat, keblet, lábat, sarkat. Játsszanak a férfi testén, összpontosítsanak arra, milyen helyzetekben ernyed el, vagy éri áramütés, mikor vesz nagy lélegzetet, mikor sóhajt vagy nyög alig hallhatóan, mikor következik be a pillanat, amikor teljesen kinyílik és játékszerré válik.


A Bak tartózkodó szerető:

Önző célok vezérlik a párválasztáskor: nem az érzelmek, hanem a gyakorlatiasság vezeti. Ritkán lobban lángra a szíve első látásra, szerelme inkább régi barátságból érlelődik. Érzelmeiről nem szívesen beszél, a szex számára tabu. Nem beszéli meg kalandjait barátaival, de még kedvesével sem szívesen beszél az ágyban történtektől.


Erogén zónája: A comb belső oldala. E testtájon különösen finom a bőr, s nagyon érzékeny az érintésre. De térdhajlata is rendkívül érzékeny: Ha itt csiklandozzák, könnyen izgalomba jön.


Minden nő boldogságra vágyik. Hogy kinek mit jelent a boldogság, nagyban függ attól, milyen csillagjegyben született. A bolygók járása befolyásolja azt is, vajon rátalál-e az igazira, meg tudja-e hódítani, s hogyan tudja megtartani a férfit.


A Bak zárkózott és egyszerű, nincs benne női rafinéria. Természetességével és megközelíthetetlenségével hívja fel magára a figyelmet. Az érzelmeit nehezen tudja kifejezni, nem vonzzák a kalandok. Számára a szerelem nem játék. A legnehezebb időszakban is kitart a párja mellett, s a praktikus megoldásokat keresi.


Mire kell vigyáznia? Hajlamos a pesszimizmusra, örökké a csalódástól retteg, amivel alaposan megkeseríti a saját (és partnere) életét.



Ki illik hozzá? Leginkább a Rák férfiakkal tud kijönni, de a Szűz és a Bika gondolkodásmódját, életstílusát is vonzónak találja.



Ki nem illik hozzá? A Nyilas, a Mérleg és az Oroszlán.

2020. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hülyeség, én nyilas vagyok, és ugyanúgy nem szeretek éjjel-nappal a páromon lógni. Egyszeráűen az emberek annyira rá vannak szokva a csimpaszkodásra, hogy azt a fajta szeretetet nem is tudják értelmezni, amikor nem egy függő, tapadó kapcsolat van, hanem egy bizonyos autonómia, szabadság. Én is igénylem. A bak pedig nagyon is érzékeny belül, ezt azért illene tudni, aki már beleokoskodik, hogy a páncél a külvilágnak szól, ha valaki megérinti, annak meg tud nyílni. Senki nem egyforma, nincs arra szabvány, milyennek kell lenni egy párkapcsolatnak. De persze, kérdés, hogy elmondtad e ezt már neki nyíltan, mert lehet, hogy nem is tudja, hogy zavar. Szerintem hozd fel, és kérdezz rá
2020. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom egy kapcsolatkezdemény elején letámadni azzal, hogy többre vágyom. Én is szeretem élni a kis vízöntő életem. :) Nem is az hiányzik, hogy 0-24 csüngjünk egymáson, de azért napi egy "hogy telt a napod" kérdés jó volna. Élőben mindezt pótolja és a megérzésem azt súgja, szavahihető, jó ember. Még adok időt magunknak, hogy közelebb kerüljünk, de aztán szépen kedvesen mondani fogom, hogy jól esne egy minimálisan több kommunikáció.
2020. okt. 19. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!