Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelentenek bak férfiaknál...

Mit jelentenek bak férfiaknál a 2 napos eltűnések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy bak jegyű férfit, aki saját maga mondta, hogy "tipikus bak", bármit is jelentsen ez. Élőben nyitott, kedves, odaadó, bújós, azonban nagyon ritkán ír (én nem írok rá először, nehogy túl soknak érezze), de akkor mondja, hogy mennyire várja a következő találkozót, majd eltűnik 2 napra, és akkor megkérdezi, találkozunk-e aznap. Zárkózott a külvilággal, kissé irányításmániásnak is érzem, közben meg egy végtelenül bújós-érzékeny pasi lakozik benne.


Mit gondoltok?



2020. okt. 17. 09:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Ezt arra reagáltam, hogy a többiek rögtön írták, hogy azonnal megcsalás és hazugság van mögötte. Nem biztos

De amikor a megbeszélésről írtam,az semmiképp nem támadást jelent

2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
Úristen, nem irigylem a fickót. Azt se tudod mit akarsz...
2020. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%
A tipikus bak nem bújós.... 6 évembe telt mire nagyjából elfogadja ha én bújok.. Ha nincsen más a képben, akkor a tipikus bak jelentheti azt, hogy szüksége van térre. A bak egyedül töltődik fel igazán, időről időre szüksége van az egyedüllétre. Ahogy viselkedik ridegnek tűnhet, tényleg alig lehet érzelmet látni rajta, vagy kitalálni mi a fene jár a fejében. Van olyan ismerősöm aki ikrek és nem hogy 2 naponta... írok neki és van hogy fél év mire visszaír, hogy ja bocs nem láttam :D
2020. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, de hany evesek vagytok? Hulyeseg altalanositani.Van bak ismerosom es nonstop cseten log, meg baxtat masokat. Egyaltalan em visszahuzodo, sot. Es tobb not is porget.
2020. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek, tisztáztuk! :)

30 éves vagyok, ő 38. Zárkózottabb, ennyi, most már egyre inkább kezd felengedni, csak türelem kell hozzá, de jó ember, segítőkész, megnevettetjük egymást és számíthatunk egymásra, így semmi okom kételkedni benne. :)

2020. okt. 22. 10:02
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy 38 éves ember úgy mutatkozik be nekem, hogy tipikus bak, vagy akármi a horoszkópja, én tuti faképnél hagyom. A zárkózott ember nem tűnik el és nem félénk, ez nem ezt jelenti. Ez inkább sunyiság, ne legyél 30 évesen ilyen naiv. :/
2020. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12%

Az én párom is bak. Ő is kicsit magának való mindig is keveset írt. És volt hogy ha nem írtam volna akkor ő sem. De ez ugyanakkor nem azt jelenti hogy ne érdekelned vagy ne szeretne.


Az én bakom nem a szavak és érzelmek embere. Nem tud mit kezdeni ezekkel. Ő a tetteivel jelzi érezteti azt ha fontos vagy.


Mindig számíthatok rá , mindig mellettem állt. Meglep programokkal. De nagy szavakat O nem tud. Szóval egy bakra nem jellemző hogy szerelmes vallomásokat ír neked vagy mond.


Sőt sokszor kell neki az egyedüllét és a magány. De családcentrikus vágya a család. Rendkívül szívós hajt és küzd a munkában amit eltervez az úgy is lesz. És igen kicsit kontroll mániás dolgai is vannak.


Nekem igazából ez oké teljesen én szűz jegyű vagyok és abszolút megértem benne ezeket. Egy bak egyébként sem egy könnyű eset.


A volt párom mérleg na O a lírai hős szerelmes volt.


De annyit azért elmondok hogy a napjegy kevés ehhez azért :)

2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha még aktuális.

Bak a napjegyem. Rák az ascendensem. Nő vagyok.

Ha csak bak lennék, tök jól ellenék :D

Képes vagyok elmolyolni egyedül, teszem a dolgomat, szükségem is van a magányra, néha elegem van mindenkiből. A barátomból is, aki mérleg. Szóval kell néha a csend, hogy senki hülyeséget ne kelljen hallgatni, becsukhassam az ajtót, a melót ne kelljen hazahozni. Érted, gondolom.

2020. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
28-halak vagyok, bak aszcendenssel, nálam ugyanez :D
2020. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!