Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én utálom a horoszkóphoz...

Csak én utálom a horoszkóphoz fűződő sztereotípiákat?

Figyelt kérdés
Pl én Bak vagyok, és egyszerűen utálom, amit írnak róla! A leírások szerint iszonyatosan ellenszenvesek, pedig a legtöbb Bak egyáltalán nem olyan, amiket írnak róla. Egyáltalán ki találta ki ezeket? Emiatt utáltam meg teljesen az asztrológiát.

2020. nov. 27. 20:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az álmodozás Halak analógia, ha abban nem áll semm, akkor ilyenkor a Neptunuszt érdemes nézni, mivel van fényszöge, stb...


De ehhez kell a radix ábra, abból, hogy itt felsorolsz dolgokat nem lehet dolgozni.

2020. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem a Halak a 10.házban van ami a karrierért felelős. És legtöbbször pont az álommunkámról álmodozom, hogy milyen lesz majd, milyen emberekkel fogok ott találkozni, mit fogok velük beszélgetni, de nemcsak erről álmodozok, hanem még nagyon sok mindenről. A neptunuszom a Vízöntőben van, ha ez számít valamit. De átküldhetem privátban hogy pontosan mikor és hol születtem, bár a neten van egy csomó ilyen kalkulátor.
2020. nov. 27. 23:22
 13/26 A kérdező kommentje:
10: Tudom, hogy nem biztos hogy emiatt vagyok velük jóban, de én ezt így észrevettem. Még Oroszlánból is elég sokat ismerek, velük is jól kijövök.
2020. nov. 27. 23:22
 14/26 Grimfox ***** válasza:
A Neptunuszt csak a modern asztrológia használja, a tradicionálisban még nem ismerték. A hatásának megfigyelése csak 1846 után kezdődhetett el, noha már Galilei is észlelte a bolygót, de erről csak 40 éve tudunk. Azaz kevesebb, mint 200 év megfigyelés van a Neptunuszról, és akik megfigyelték sem az ókor nagy papjai, hanem modern asztrológusok, alacsonyabb rendű tudással. Biztosan számolni, és elemezni csak a tradicionális bolygókkal lehet. Azok mögött van minimum 4-5000 évnyi megfigyelés. Amiről közvetlenül tudunk.
2020. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én a saját megfigyeléseimre, megéléseimre is támaszkodom, és nagyon jól működik.
2020. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát akkor nálam nem tudom hogy mitől van ez.
2020. nov. 28. 10:45
 17/26 anonim ***** válasza:

Azt azért jó ha tudatosítod, hogy nem a bolygóktól van, azt csak vonatkoztatási rendszerként használjuk.Mikor ránézel az órádra és látod, hogy a mutató jelzi az idő haladását, akkor is tudod, hogy nem az óra létezése maga az idő, azt csak a mérésére használjuk.


Vonatkoztatási rendszerként a radix képleted, tehát a születési képleted a te pszichés beállítódásodat tükrözi, amíg a személyes szintig vizsgáljuk.

2020. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szia, én imádom a bakokat pont azok miatt a tulajdonságok miatt, amikre Te negatívként hivatkozol. Mindig vonzott egy férfiban, ha komoly, érett, kicsit hűvös -egyébként ez csak a felszín, ezt is mindig leìrják, hogy ezzel védi magát.

Én amúgy nyilas vagyok

2020. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18: ennek örülök :) Én meg pont a nyilasokat szeretem nagyon (a vizöntő, a skorpió és az oroszlán mellett a kedvenc jegyem)
2020. nov. 28. 15:24
 20/26 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy ne utáld? Te dolgod...
2020. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!