Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csak én utálom a horoszkóphoz...

Csak én utálom a horoszkóphoz fűződő sztereotípiákat?

Figyelt kérdés
Pl én Bak vagyok, és egyszerűen utálom, amit írnak róla! A leírások szerint iszonyatosan ellenszenvesek, pedig a legtöbb Bak egyáltalán nem olyan, amiket írnak róla. Egyáltalán ki találta ki ezeket? Emiatt utáltam meg teljesen az asztrológiát.

2020. nov. 27. 20:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20: most ettől jobban érzed magad?😒
2020. dec. 2. 20:50
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne utáld.
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Kedves kérdező!


PlutoIn1stHouse nagyon jókat szokott írni itt az asztro topikokban, nagyon "keni" a témát, érdemes hallgatni rá. 😊


Csak a napjeggyel foglalkozni olyan, mintha lenne egy házad és csak a bejárati ajtóról ítélnéd meg az egész kecót! :)


Nekem is mérleg a napjegyem, de "hazavágja"* a képletemet a vizes elemek dominanciája. Túlságosan érzelmes vagyok (és így is döntök), kevés bennem a racionalitás állítólag, még barátnőim is "lenőztek" soxor a személyiségem miatt. :D

Nálam lükébb/álmodozóbb ember szerintem kevés van 50 Km-es környezetben. Napi szinten kihívás egy szimpla kocsikulcs, öltöző kulcs: Nem találom soxor a saját dolgaimat, ott "felejtem". Stb. :D Nálam már az achievement, ha minden rendben van! (Ezeken igyekszem javítani, nagyon igyekszem! 🙃😅)


Szóval... Egy komplett elemzéssel jobban járnál ami az egészet nézi, nem csak a "bejárati ajtót" ;)

2020. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Jah még valami! Mennyire érdekel a pszichológiai oldala a dolgoknak? :)

Első körben nem kell belemélyedni komolyan a kognitív funkciókba meg ilyenek, elég "kezdésnek" egy MBTI teszt. (Tudom, az is bulvár a szakik szemében). Ott mi az eredmény neked? :)

Nekem nagyon áll az a része is. Én ENFP-T vagyok, ámbátor ha belemegyünk, a harmadlagos és negyedleges kognitív funkcióim nem "egészséges" mértékben működnek. De hát mi a normális, nem? 😅


Na ez off, sorry.

2020. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24: Nem érdekli szerintem a pszichológiai oldala. Úgy írta ki a kérdést, hogy jajj miért mondanak ilyeneket rá... Szóval csak ennyi értelme volt...


Amúgy én rák vagyok, de tele vagyok ikrekkel azt hiszem, meg sok érzelmes csillaggal, plusz egy mérleg aszcendenssel...


De ilyen vízöntő, bak, nyilas csillagképeknek híján vagyok. :)

2020. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25: hát pedig pont hogy érdekel :D

23: eskü mintha a saját magam jellemzését olvasnám, azzal a kivétellel, hogy én lány vagyok. És állandóan megkapom családtól, rokonoktól a hisztis jelzőt.

2020. dec. 3. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!