Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók csillagjegyű lányok...

Skorpiók csillagjegyű lányok nektek bejönnek Rák csillagjegyűek fiúk? Rajogtok értük?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogyne. A kis hableányból Sebastianra mindig benedvesedem.
2020. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel hogy nem csak egy csillagjegyetek van basszus.
2020. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. Mind akit ismerek qurvapecér.
2020. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a holdam Skorpió. Nő vagyok. Egyáltalán nem rajongok értük. Nem tudom miért, de nekem olyan kis "puhányoknak" tűnnek vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. Rák nőkkel még kijövök. Elvagyunk, elhülyéskedünk, nevetgélünk. A Rák férfiak viszont inkább taszítanak. Több Rák férfi próbálkozott már nálam, de valahogy nem jönnek be. Túl lágyak vagy nem is tudom. Jó dolog ha egy férfi érzelmes és nem akar mindenáron kemény macsó lenni én ezt értékelem bennük, mert én személyszerint szeretem az érzelmes férfiakat. De a Rákoknál az a baj, hogy ők már túl érzelmesek és érzékenyek. Ez már sok. Legalábbis nekem. És mivel túl érzékenyek így könnyen megsértődnek, megbántódnak. Nekem ez az érzékenység már sok. Barátság még jó velük, de párkapcsolatba nem kezdenék Rákkal. Inkább Bika, Bak, Mérleg esetleg Halak.
2020. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
4es, baszki , hogy Skorpiö holdad van kb semmit nem jelent. Ha ascendens...az már többet nyom a latban.
2020. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mármint nyilván számít, de csak egy kis szelete az egésznek, na, azt szeretném kihozni ebből.
2020. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Párkapcsolatban nem
2020. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6, az egesz chart kis szeletekbol all lmao, a hazaktol kezdve az asteroidokon at.Ez a lenyege.Masreszrol meg nem ertem mert pont az asc szamitana.Fizikai megjelenes meg first impresson sure, de ez meg mindig nem minden
2020. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Párkapcsolat szempontjából leginkább a Hold, a Vénusz, és a Mars jegyek számítanak.
2020. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az új párom is rák. Egyelőre az exeimhez képest királynőként bánik velem. Ráadásul viseli a hülyeségeim. Úgyhogy igen rajongok érte 😊
2020. dec. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!