Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon elszomorít,hogy ezen...

Nagyon elszomorít,hogy ezen az oldalon mennyire utálják a szüzeket/skorpiókat/rákokat...most akkor én rossz ember vagyok a szűz napjegyemmel skorpió aszc.el és rák holdammal?

Figyelt kérdés
:(
2020. dec. 16. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

"Ezen az oldalon."

Az élet ezen az oldalon kívül (is) létezik.

2020. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Menj át a másik oldalra, ott hátha kedvelnek.
2020. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne szomorkodj ezen. Nincs olyan, hogy egy jegy "csak jó" vagy "csak rossz". Mind a 12-ben vannak pozitív és negatív tulajdonságok, és személyfüggő is, hogy kinél melyik tulajdonságok jönnek elő.
2020. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd el ezt az oldalt és nem lesz ilyen problémád.

Tanulni semmit sem lehet innen, szóval nincs értelme ide látogatni.

2020. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Dehogyis, te biztos aranyos vagy :)
2020. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem, csak rák.
2020. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem ikrek vagy.
2020. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Súlyos személyiséged lehet, bár a rák hold érzelmessé tesz téged, ez mindenképpen pozitív része a személyiségednek!


Nekem skorpió napjegyem, mérleg aszcendensem és szűz holdam van. Alapvetően befelé forduló, konfliktuskerülő személyiség vagyok, mégsem feltétlenül kedvel az, aki nem túl régóta ismer engem. :)

2020. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Halak nap, rák holdam van. Rohadt érzékeny vagyok, ráadásul férfiben. Ez a halmozottan hátrányos helyzet azt hiszem :D
2020. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szubjektív, de tény hogy a Skorpió jegyuek nagyon hülyék. De szerintem mindenki kicsit magát is bele látja.

Nekem az ikrek valamiért egy pszichopata karakter. Mérleg vagyok de akiket 40 év alatt megismertem, főleg azok mind vmi iszonyat gázok voltak.

2020. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!