Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek Rákok fárasztoak...

Szerintetek Rákok fárasztoak tudnak lenni? Vagy idegesítőek inkább?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 23:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igaz utolsó, de nemcsak Rákok között vannak hisztisek.

Én nem találom idegesítőnek magam Rákként, nyugis csendes vagyok, nem szeretek középpontban lenni..Viszont engem idegesít pl. a harsány, nyüsgő, nagyhangú, feltűnést kereső nagydumás Ikrek, és Nyilas..

2021. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
A hozzaszólások alapján, főként a rákok hozzászólása alapján ismét kiderült, hogy az egész horoszkóp dolog egy marhaság, és minden ember egyedi.
2021. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

12-es gondolom így,hogy azt gondolod baromság soha nem mentél bele mélyebben az asztrológiába.

Nem feltétlen baromság.

A napi,heti,havi na az..Az őrült nagy ökörség,nem fog mindenkinek ugyan úgy alakulni az élete..

Az ilyen dolgok,nagy részben igazak amit így leírnak a neten.

Számít a pontos születési időd,hogy álltak akkor a bolygók,ilyenek.

Ha elmész egy asztrológushoz, aki komolyan ezzel foglalkozik kidolgozza,meglepődnél.

Hozzáteszem ezt nem felháborodva írom,hogy "mekkora hülye,nem tud ez semmit."

Csak info :)

2021. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Minek kellene mélyebben belemenni egy áltudományba, ha a tapasztalatok (lásd az előző írásokat) mást mutatnak?
2021. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%

A rák - ahhogy a neve is mutatja- égy élõsködõ semmire nem jó betegség.

Személy szerint megtiltanám a szülést jún 22-tõl júl 22-ig

2021. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolso,te nagyon hülyxe vagy,hogy finoman fogalmazzak!Trollkodj mashol!!!
2021. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

14

Látom fel tudod fogni amit olvasol...

Ki mondta,hogy utánna kell olvasni?

Veled ellentétben nem azért válaszoltam,hogy itt anonim mondon levezethessem a feszültséget és hergeljem az embereket...

Leirtam a végén,hogy nem fel vagyok háborodva,hogy hülyeségnek tartod,egész nyugodtan,nekem semmit nem ártassz vele.

Mondjuk ha áltudománynak tartod,csak utánna olvastál,ha meg nem akkor úgy alkotsz valamiről véleményt,hogy nem tudsz róla semmit?

érdekes🤔

2021. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig ahány rákot ismertem mind az anyja szoknyáján ült, vagy behúzta a nyakát ha szólt hozzá az anyja. És nagyon gondoskodóak de csak ha az anyja megengedte.
2021. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17, fel tudom fogni amit olvasok, és arra reagáltam, hogy arra céloztál, hogy nem lehet véleményt alkotni anélkül, hogy utána olvasnék. Ezt cáfoltam meg, hogy de, lehet... Ott vannak mások tapasztalatai.
2021. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Óóóó édes jó istenem..

Pontosan ezért írtam,hogy nagyon sok mindentől függ..egyértelműen nem lehet minden ember ugyan olyan aki ugyan abban a csillagjegyben született,amiket elolvasol az interneten azok ilyen általában információk,de egy hozzáértő ember pontos születési adatokkal meglepően sok dolgot meg tud mondani rólad.

Valószínüleg nem minden előző hozzászóló 1990.07.01. 00.00kor született.

Ezt leírtam teljesen normálisan még oda is írtam,hogy véletlen se legyen félreértés belőle,hogy én ezzel nem vitát akarok kezdeni csak egy info.

Erre azonnal belémkötöttél,hogy minek kéne mélyebbre belemenned amikor hülyeség...

De köszönöm,én itt be is fejeztem.

Annyi kérdés alatt látom,hogy már egy egész háború zajlik,de nem értem miért kell azonnal háborogni ha valakinek más a véleménye?

2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!