Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyüek melyik...

Halak csillagjegyüek melyik csillagjegyel nem jöttök jól ki?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem a jegytől függ, a személyiségtől. Mindegyik jegyből volt, akit bírtam és volt, akit nem. Leginkább elviselni önmagamat tudom.
2021. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kos és Bika, saját tapasztalat alapján. Nyilasokat írnak még itt sokan, de egyáltalán nem jut eszembe nyilas, akit ismernék.
2021. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
vízöntőkkel...
2021. febr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Halakként mondanám a kost, nagyon sok tud lenni, nagyon egoista. Rák, érzelmileg manipulál, elnyom, nincs nagyon önbizalmam melette. Nem mintha ő olyan jó lenne, hanem mert azt hiszi körülötte forog a világ és nem nagyon érdekli a másik. Mérleg, az is érzelmileg manipulál vagy nem is tudom, meg nagyon bizonytalan, de közben ő azt hiszi, hogy ő tökéletes és emiatt kicsit én is az leszek, ha a társaságába vagyok.
2021. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Akikkel jól kijövök : rák,szűz,

Akikkel egyáltalán nem : oroszlán,kos

2021. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tapasztalataim alapján, nem tudok statisztikát állítani ebből, mert szinte mindegyik jegyből akad, akivel jól kijövök és akivel nem. Fura mód, a rákokkal nehezen tudok azonosulni, csak egy barátom van, aki az, egyelőre más rákokkal nem sikerült (képmutatóak voltak). Másik legjobb barátom nyilas, valóban nincs sok közös bennünk, de pont, hogy új nézőpontokat mutatunk egymásnak, szerintem ez is közrejátszott a barátság kialakulásában. Halak barátom is van, mégsincs általánosságban jó tapasztalatom velük, ellenben az ikrekkel, vízöntőkkel. Vizesből csak a skorpiókkal nem volt még 'úgy' negatív tapasztalatom, jól kijöttem velük mindig. Mérleg emberrel még nem sodort össze az élet, lehet, velük se jönnék ki jól, passz! :)


Halak srác, halak aszcendensel. Szerintem csak ritkán van jelentősége a horoszkópnak.

2022. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Köszönöm az edigi válaszokat.
2023. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!