Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lányok/nők, hogy jöttök...

Bika lányok/nők, hogy jöttök ki az Ikrek csillagjegyű édesanyátokkal?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen. Sose tudta beosztani a pénzt, mindenből a drágábbikat veszi, nem tud takarékoskodni. Aztán pedig nagyon felületes: például nem törődött azzal, hogy gyermekkorom óta nagyon fájt a hasam, azt mondta, hogy hát a hasa mindenkinek szokott fájni. 39 éves koromban derült ki hogy tejcukor érzékeny vagyok és egész gyermekkoromat végigszenvedtem vele. Nem tud a mélyére látni a dolgoknak, látszólag mélyebben nem érdekli semmi. Már most 1 év alatt másodszor ír alá olyan szolgáltatásnak a megrendelését, aminek előzőleg nem is nézett utána. Alig bírom így elviselni az anyukámat, mindig ideges leszek, amikor mellette vagyok. Hasonló történeteket várok.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 20. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A bikás dührohamaim csak az ikrek anyukám jelenlétében jönnek elő. Más emberek társaságában halál nyugodt vagyok. De Anyu gyakran kicsapja nálam a biztosítékot.

1. nem tudja a pénzt beosztani

2. nem tud fontossági sorrendet tenni a dolgok között

3. ha valami túl komplikált vagy "fájdalmas" akkor egyszerűen a szőnyeg alá söpri a dolgot, nem törődik vele, és ez a struccpolitika kiborít. Bizonyos dolgokat egyszerűen nem akar meglátni.

4. más aprócseprő, jelentéktelen dolgokból pedig óriási gondot csinál

5. mindenbe belekezd, de igazán semmit sem fejez be, semmiért sem tud teljes erőbedobással küzdeni, még a gyerekeiért sem

6. mindig hárít, halogat, magyarázkodik



De a pénzügyi dolgok a legdurvábbak. Sírni tudnék sokszor tehetetlenségemben.



Egy bika lány, akinek ikrek az anyukája

2011. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok.Szerintem ti bikák vagytok furcsák.Mindent túl reagáltok,hamar felkapjátok a vizet,sokszor nagyon önteltek is vagytok..Nálam apu bika és teljesen ilyen.Egy szót nem lehet vele váltani és már felkapja a vizet
2011. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem nem csillagjegyből kellene általánosítani. Én személy szerint (bika) teljesen jól kijövök anyummal(ikrek). Mindent meg tudunk beszélni. Érdekes dolgokat szokott mondani, rengeteget viccelődünk, és hülyéskedünk. Persze veszekedni is szoktunk, de szerintem az nem normális, ha valaki nem veszekszik. Ja és nem érzem magam öntelt, felfuvalkodott nagyképűnek sem, aki mindenért felkapja a vizet. :)

17/L

2011. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm,aki szintúgy bika az anyukája az ikrek és nagyon szeretik egymást....:-DDDD 25L
2011. febr. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Bika lány vagyok, viszont nem anyám Ikrek, hanem apám. Így már nem érvényes rám a kérdés?:D
2011. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!