Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak és rákok tényleg jól...

A halak és rákok tényleg jól kijönnek? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

100-ból 99 horoszkópos oldad írja, hogy a halak és a rák, nagyon jól kijönnek, szinte egyformák. Ha halak vagy rák vagy mennyire jössz ki a másikkal, mennyire igazak rád, a dolgok amiket az interneten írnak?

Más jegyűeket is kérdezem, milyen tapasztalataitok vannak velük, kit kedveltek jobban, úgy általánosságban.

Olyanok akik nem hisznek az ilyesmiben, és csak azért vannak itt hogy belém kössenek, nem kell kommentelnetek, tudom, hogy nem az asztrológiától függ, hogy ki, kit szeret, csak kíváncsi vagyok.

Én halak vagyok, de nem vagyok az a sírós típus, nem szeretem kimutatni az érzelmeimet.



2021. febr. 18. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Megehetik egymást
2021. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez attól is függ, hogy milyen halról van szó, és mekkoráról. Amelyik nem ragadozó hal, és nagyobb a ráknál, akkor nem ártanak egymásnam, jól meg vannak. De kisebb halakat el tudnak kapni a rákok, illetve a nagyobb ragadozó halak is megehetik a rákokat, ha nem tudnak megfelelően védekezni.
2021. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Halak vagyok. A rákokat nem annyira kedvelem... időnként nagyon otrombák tudnak lenni és én ehhez érzékeny vagyok.Inkább a skorpiókkal jövök ki jól.
2021. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
A rákok megeszik a halakat. De a polipok meg a rákokat eszik meg, mondjuk a halakat is.
2021. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Halak vagyok és hmm jóban vagyok a rákokkal, viszont nem tudnék velük nagyon-nagyon közeli barátságot kialakítani.

Bírom őket, de nekem már nagyon érzékenyek, amit én nem tudok kezelni. :)

Hamarabb kijövök a Bakokkal vagy a Vízöntőkkel.

2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
A nagy halak meg a kis halakat
2021. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

A rákok a tengeri leguánokkal vannak nagyon jóban.

https://www.youtube.com/watch?v=38VSpqCxziI

2021. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok. Nekem a rákok túl sértődékenyek, bolhábol elefántot csinálnak, mindezt azért, hogy direkt megsajnáljam és vigasztaljam őket. Ennyi a bajom velük, de amúgy jólelkűek, olyan szempontból, hogyha szomorú voltam 10/9x egy rák jegyű jött megvígasztalni. 😁 De én a magam fajtákkal(halak) jobban kijövök, meg kedvelem a mérlegeket(békés, nyugodt lelkek, emellett viccesek és jó velük dumcsizni) , ikreket(imádom amilyen színes egyéniségek és nem lehet mellettük unatkozni), és a bakokat(megbízhatóak, és stabilak). 26n
2021. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint nagyon nem.

Egyik rokonom Halak, másik Rák. Alapvetően egyikük sem vitatkozós fajta, sőt. A Halak inkább konfliktuskerülő. Sosem hallottam, hogy bárkivel vitázott volna azelőtt igazán. De ők 2-en igen ki tudják akasztani egymást, nem tudnak egy légtérben sokáig lenni.

Ja és a Rák ismerősöm gyereke is Halak.. ők sem tudnam megférni sokáig egymás társaságában, ott mennek a kiabálások.

2021. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!