Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak és rákok tényleg jól...

A halak és rákok tényleg jól kijönnek? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

100-ból 99 horoszkópos oldad írja, hogy a halak és a rák, nagyon jól kijönnek, szinte egyformák. Ha halak vagy rák vagy mennyire jössz ki a másikkal, mennyire igazak rád, a dolgok amiket az interneten írnak?

Más jegyűeket is kérdezem, milyen tapasztalataitok vannak velük, kit kedveltek jobban, úgy általánosságban.

Olyanok akik nem hisznek az ilyesmiben, és csak azért vannak itt hogy belém kössenek, nem kell kommentelnetek, tudom, hogy nem az asztrológiától függ, hogy ki, kit szeret, csak kíváncsi vagyok.

Én halak vagyok, de nem vagyok az a sírós típus, nem szeretem kimutatni az érzelmeimet.



2021. febr. 18. 11:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
83%
Párom halak, én rák. Mi tökéletesen ki jövünk, bár erre lehet rá játszik az is, hogy neki Vízöntő, nekem nyilas az aszcendensem. Néha vitázunk, de utána 5 perc múlva kibékülünk. Általában én kérek bocsánatot :D Már 2 éve hogy együtt vagyunk 😊
2021. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még:)
2021. márc. 11. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Lehet már késői a válasz, de nekem rengeteg rák ismerősöm van, és vagyok olyan "szerencsés" is, hogy összesodort egy rák aszcendensű fiúval az élet:) (halak vagyok)

Sajnos azt kell mondjam, nem, nem mindig jönnek ki jól egymással... Kalo Jenő tanárurat idézve; 'Mi történik, ha egy halak és egy rák egymásra talál? Együtt sírdogálnak.' És sajnos mennyire igaza van!:D

Nem viszi előre őket semmi, nem halad a kapcsolat, mind a ketten hajlamosak bezárkózni és úgymond átváltani ilyen depresszív hangulatba...

Az én aszcendensem oroszlán, a holdam is, sőt, Uránusz-Nap együttállás, szóval nem sok halak tulajdonságot hordozok magamban, max annyit, hogy néha TÚL lelkis vagyok:D

Akinek nem inge, légyszi, ne vegye magára, ismerek nagyon jó halak x rák párosításokat is:)

Remélem kielégítő választ tudtam adni, legyen szép napod!:)

16/l

2021. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs olyan, hogy késői válasz, ne aggódj amiatt. Szép napot/estét neked is :)
2021. ápr. 7. 21:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen a Rak férfi és a halak nő nagyon jól kijönnek egymással.

Volt egy halak lány aki nagyon szeretett csak elcsesztem az egêszet...

A halak lányok nagyon aranyosak érzelmesek.

2022. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!