Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű gyermekednek...

Szűz csillagjegyű gyermekednek milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Szűz csillagjegye és Mérleg aszcendense van gyermekemnek. Érdekelne vannak-e hasonlóságok a többi gyerek napjegyében? Tudom hogy összetettebb a személyisége egy embernek mégis kíváncsi vagyok hátha vannak hasonlóságok. Kérlek részletesen írd le gyermeked jellemét, de az is érdekel ha te szűz vagy, hogy milyen gyerek voltál, mikkel szerettél játszani, szerettél-e egyedül játszani?
2021. febr. 21. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Szűz csillagjegyű vagyok. Kiskoromban békés voltam. Szerettem egyedül játszani , de voltak azért barátaim. Óvatos voltam, kerültem a veszélyesnek tűnő helyzeteket és a konfliktusokat. Szerettem óvodába és bölcsődébe is járni.

Egyáltalán nem voltam bátor. Okos voltam, korán kezdtem beszélni, számolni, olvasni, majd írni is. Bármiféle kreatív tevékenységet szerettem. Határozatlan voltam és nem annyira kitartó, a rendszeretőség sem volt rám jellemző.

2021. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%
Rossz kategória
2021. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi elso a reszletes elemzest :) az altalanos szuz jellemzoket irtad le kiveve a rendszeretest:) mi az aszcendensed?


2: a legtobb anyuka ebben a kategoriaban van 🤷‍♀️

2021. febr. 21. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szeret a figyelem központjában lenni, igazi kis nőci, szeret divatozni, habár kicsit vadóc és kimondja amit gondol, könnyen megsértődik, még akkor is, ha ő a hibás, de egyébként igazán gondoskodó (kutyusa van), belevaló, vagány, de mégis csajos, imádni való lányka.
2021. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a holdam szűz.

Azt a szuperképességet adja a szűz jegy, hogy nagyon részletesen látom a világot. Állandóan észreveszem a hibákat és az apró problémákat, amelyek mellett mások elsiklanak. Nyilván ez a hátránya is, hogy látom a világ tökéletlen, koszos, rendezetlen részét is és nehéz elfogadnom, hogy mindezt nem tudom tökéletesen rendbe tenni, de állandóan törekszem rá. Az agyam állandóan pörög. Este nehéz elaludnom, mert gondolkodok, elemzem az életet és igyekszek mindent előre kiszámítani. A szagokra nagyon érzékeny vagyok, ezért a tisztaság elvárás mindenkivel szemben, akivel bármilyen kapcsolatba lépek. Ezen kívül az egészség mindennek az alapja, mert a prevenció mindennél fontosabb. Nem szeretem a meglepetéseket és a spontán dolgokat. Jobb, ha tudok mindent előre, mert biztonságérzetet ad.


A szűz jelmondata: ,,Azért vagyok itt, hogy megértsem és rendbe tegyem a világot."

2021. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam Szűz jegyben szüetett, Bak az aszcendense, továbbá sok a szűz és bak jegy a képletében.


Rend és rendszerszerető, lassan szokja meg az új dolgokat, aztán ragaszkodik hozzájuk

Barátságos, jólelkű, simulékony, szófogadó, huncut, bohókás, óvatos, sértődékeny, érzékenylelkű, masszív, erős, okos, jól megfigyel mindent.

Normál időben kezdett járni, beszélni, szereti a társaságot, de egyedül is remekül eljátszik. Sokat énekel, mondókázik, gyorsan tanul. 2,5 éves

2022. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso koszonom a valaszod :) tovabbra is figyelem a kerdest :)
2022. ápr. 7. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es jól jellemezte a csillagjegyet, amihez még a fokozott rendszeretet is hozzátartozik.


Felnőttként ez némiképp módosulhat, mert a jegy szülötteinél (hatalmukhoz mérten) kialakulhat kontroll-mánia, vagy erőteljes hajlam a hibák keresésére, úgymond a "szőrszálhasogatásra". Gyakran választják a tanári, vagy a katona (rendőr) tiszti pályát, mert ezen munkakörökben megélhetik a rend és a fegyelem iránti vágyukat.


Hajlamosak túlidealizálni a dolgokat, ezért egy ponton túl meg is vezethetőek. Ha valami kezdetben logikusnak és sok tekintetben ideálisnak tűnik számukra, onnantól már fenntartások nélkül elfogadják azt, öntudatlanul elutasítva annak minden, későbbiekben megmutatkozó hibáját. :)

2022. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!