Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok tényleg nem értik a...

Rákok tényleg nem értik a viccet? Én Rák vagyok és nem értem! Olyant nem kérek hogy horoszkóp hülyeség#

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
59%

A horoszkóp az nagyon nem hülyeség!

A horoszkóp egy régi, kezdetleges keretet adott a szenélyiségtípúsok osztályzására. És ebben nagyon jó.


Viszont a születési időd nem határozza meg a sikerességed és természeted (vagyis de, mert például lehetséges, hogy kedvezőbb korcsoportba kerülsz egy versenyen és ezért jobban teljesítész; de ennek semmi köze a csillagok állásához). A

2021. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkóp hülyeség. 😁😁😁


Hát nem mindenki ért minden viccet. Egy csomó kategória van.

De a megfigyelés azt mutatja, hogy a világon élők egyik fele szőke a másik meg sötét.


....Bocs sokat éjszakázok és még őszülök is. Néha olyan mintha Deres lennék az éjjeli őrségben. De legalább mindenki tudja ki a Jani!

2021. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Kezdjül azzal, hogy szűz vagyok, és akárkivel találkozom, minden második szavam egy fájdalmasan pocsék szóvicc lesz, ami hírből sem ismeri az intelligenciát.
2021. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

De durva! Abszolút igaz ez a cikk!

Mérleg vagyok, és tényleg 100 százalékig ilyen!🙂

Az itteni hülyékkel meg ne foglalkozz!

2021. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Kár, hogy ez nem facebook, mert akkor betagelném Radics Petit.
2021. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#8


Valamikor én sem értem pedig bak vagyok vagy mi:D

2021. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
egyénfüggő, volt egy ràk pasim, vele röhögtem a legjobbakat életemben, nagyon jó humora volt, sokszor folyt a könnye neki is, olyan jóizűen tudott nevetni
2021. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érted a viccet, akkor a kérdésed miért vicc?
2021. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
A rák se tudja testvérem
2021. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én azt nem értem hogy lehet humor nélkül élni? #15

konkrétan bármiből lehet viccet csinálni legyen az egy rövid történet, videó vagy képsor. A szójáték ás az ezekből születő humor részemről nem a hülyére utal hanem egy fejlett intelligenciára. vagy a szójátéka vagy az előadás módja miatt.


Radicsnak szerintem felesleges lenne elküldeni, kétlem h beletenné. Amúgy kimásolod a linket és elküldöd.

2021. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!