Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rákok tényleg nem értik a...

Rákok tényleg nem értik a viccet? Én Rák vagyok és nem értem! Olyant nem kérek hogy horoszkóp hülyeség#

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 10:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
46%

sok humor estet hallgatok és egy onnan szerzett hirtelen felindulásból 6-7 között be is játszottam.

Tehát a műszak után bementem a boltba, ilyenkor rövidek a sorok és biztos nem zárás előtt esek be....

Szóval kivártam a soromat. A kötelező etikát letoltuk, majd a kasszás robot pilótaként húzogatta amit kell. majd rám nézett és mondta az összeget:

-4580 lesz...

-Kártyával ha lehet

Erre be is nyomta a kártyás fizetés gombot, amíg én a zsebemben kutakodtam. Keresgélés közben azért benyögtem h -remélem szeret a franciázni- Mire kigúvadtak a szemi, mint a békának, halványan elpirult. Majd módosult amint kihúztam a franciakártyát a "Na ne fárassz már kora reggel b...." tekintetre (én ekkor kishíján sírtam)

De azaz arc mikor hozzányomtam a kártyaolvasóhoz és beolvasta... Ohh, Istenem! 1000x jobb mint okosórával! Végül erőltetett de komoly arccal és hanggal illemnek megfélően elköszöntünk összecuccoltam és távoztam. rohanóra véve a lépést , hogy mi előbb a kocsiba legyek.

Nem tudom sikerült e átadni az élményt, a gesztusaiból kiindulva ő vette a lapot és nem pikkel rám.

2021. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!