Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan derítsem ki az osztályt...

Hogyan derítsem ki az osztálytársaim csillagjegyét?

Figyelt kérdés

Közvetlenül nem szeretném megkérdezni tőlük, hogy mikor születtek, mert az fura lenne. (Egy éve magán tanuló vagyok és nem nagyon találkoztam azóta velük-Jövő tanévben már visszamegyek.) Van két új osztálytársam is, akiket nem ismerek személyesen. Legjobb barátom nincs, szóval ő sem tudna segíteni kinyomozni, hogy mi a csillagjegyük. Vagy az osztálycsoportba messengeren kérdezzem meg tőlük? Szerintetek mit tegyek?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 10. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Kérdezzem meg tőlük személyesen
Kérdezzem meg tőlük cheten (nem egyenként, mert fiúkra nem akarok ráírni)
Szervezzek be valakit valahogyan, aki segít kideríteni
Próbáljam a tulajdonságaik alapján beazonosítani a csillagjegyüket
Nem fog sikerülni kideríteni
40 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy azért kell a csillagjegyük, mert barátokat akarok ennek segítségével szerezni, megtudni a akszendensüket, tudjam kivel tartsam a távolságot és hátha tudok majd segítséget-tanácsot adni nekik azért, mert jobban tudom majd mit éreznek.
2021. jún. 10. 21:06
 2/20 anonim válasza:
86%
ezért ekkora kérdést csinálni...
2021. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

A jó élet...

Kérdezd meg személyesen, de azt is mondd el, hogy miért érdekel.

Én ezek után kerülnélek.

2021. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg facebookon, mikor van a születésnapjuk?!
2021. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Készíts egy faliújságot, naptárt, amibe mindenki feljegyezheti a szülinapját, hogy aztán felköszönthessétek egymást.
2021. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően csatlakoznod kéne az alsó vénákhoz, így betekintést nyernél a kozmosz természetes működésébe ez szerintem közelebb vinne téged hogy megtudjad miért akkor születnek az emberek amikor.
2021. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
90%
Én sokféle hóbortot tiszteletben tartok, de horoszkóp alapján megválogatni a barátokat... És ha a legjobb barátod az asztrológia szerint nem passzol hozzád, akkor hiába jöttök ki jól és van rendben köztetek minden, inkább megszakítod vele a kapcsolatot?
2021. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
#7, ezek ilyenek... :(
2021. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Facebook? Születésnapi ertesitő?

Vagy ne a horoszkópot hanem a születés napra kérdezz rá. Tüdő is én június 11. azt tudod hogy ikrek. Az érdekel nem?

Max veszel a napjukon csokit vagy sört. Vagy valami apróságot...

Az asc.ot meg sokan nem tudják, még ha hobbi szinten el is olvassák a napit/hetit.

(Sokáig én se tudtam)

2021. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt még elfelejtettem írni, hogy azért kell a csillagjegyük, mert barátokat akarok ennek segítségével szerezni, megtudni a akszendensüket, tudjam kivel tartsam a távolságot és hátha tudok majd segítséget-tanácsot adni nekik azért, mert jobban tudom majd mit éreznek."

Na pont az ilyen defektes hozzáállás miatt nincsen legjobb barátod.

2021. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!