Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan derítsem ki az osztályt...

Hogyan derítsem ki az osztálytársaim csillagjegyét?

Figyelt kérdés

Közvetlenül nem szeretném megkérdezni tőlük, hogy mikor születtek, mert az fura lenne. (Egy éve magán tanuló vagyok és nem nagyon találkoztam azóta velük-Jövő tanévben már visszamegyek.) Van két új osztálytársam is, akiket nem ismerek személyesen. Legjobb barátom nincs, szóval ő sem tudna segíteni kinyomozni, hogy mi a csillagjegyük. Vagy az osztálycsoportba messengeren kérdezzem meg tőlük? Szerintetek mit tegyek?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 10. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Bulin itasd őket le és akkor bármit bevallanak.
2021. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
En mostanaban diakmunkazok, es nagyon gyakran uj diákokkal is osszekerülök. 2 perc beszelgetes utan rogton megkerdezem, h mi a csillagjegyuk. Még ha utana el is mondjak, h nem hisznek benne, tokre normalisan tudunk beszelni a temarol, meg csomoszor mondjak hogy tok jo hogy ezt felhoztam stb. :D Szerintem nem gaz megkérdezni. Ez manapság mar olyan, mint hogy megkerdezed a masikat, hogy hogy hívják.
2021. jún. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezek alapján választanál barátot, megmondanám neked, hogy húzz a csába
2021. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

De szemét itt mindenki!


Amúgy ezt a barátkozós dolgot úgy értettem, hogy tudjam kivel nem érdemes nagyon barátkoznom, mert már nagyon sokszor becsaptak.


Ilyen emberekkel inkább nem is beszélek. Borzadály, hogy hova jutott az emberiség!

2021. jún. 11. 07:59
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez fura, a mai napig tudom egy rakás osztálytársam szülinapját általánosból, pedig 44 éves vagyok, 30 éve ballagtunk. Van, akinek a napot már nem, de a hónap tuti megvan.
2021. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a borzadály, hogy valaki horoszkópok alapján akarna barátokat keresni!
2021. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Van olan horoszkóp, akik jól tűrik, ha így beszélnek velük? MErt náluk nyert ügyed lenne... Nem csoda, ha nincs barátod, és erre kényszerülsz.
2021. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
17, Nem vagyok idióta. Hidd el nem segítség. Olyan marhaság ez a horoszkóp. Nem az határozza meg az emberek tulajdonságait.
2021. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Most nem bántásból, de ha nem az asztrológiára hallgatnál, hanem egyszerűen a személyiségük alapján válogatnád meg a barátaidat, lehet hogy lennének barátaid. Halvány lila gőzöm nincs mit mondana erre az asztrológia, de nekem vízöntő a horoszkópom. A három legjobb barátom bak, skorpió és szűz. Köszönjük, megvagyunk és soha fel sem merült hogy nem kéne jóban lennünk mert valamelyik csillagjegy szóba se állhat a másikkal, meg más csillagjegyekkel kéne jóban lennem.
2021. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ennyire szegyenled a leendő barát jelöltekkel megosztani hogy ez érdekel akkor nem beszélhetünk igaz barátságról, ez inkább adathalászat.

Te kértél segítséget egy alternatív megoldást keresve, a valaszolókra egy rossz szabad se lehet.... ugyanis te kérdezted S ők válaszoltak.


Én azt mondom hogy ismerkedj S egyszer csak kérdezz rá.

2021. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!