Ikerláng lenne?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit keresek itt, nem nagyon akarok hinni az ilyenekbe.


Szóval van egy fb csoport az ikerláng témában. Ott mindenki sír, hogy az ikerlángja mással házasodott, bántalmazta, a világ túloldalán él, vagy be kell érje a szerető pozícióban stb. De mindenki azzal vigasztalja magát, hogy ők ikerlángok egymásnak lettek teremtve, és hogy az ikerlángoknak sajnos ilyen nehéz az együttlét.


Akkor most ha nekem van valaki akivel pár hónapig voltam együtt, és csak kihasznált engem, én meg szerettem őt, és egy ilyen rövid kapcsolaton egyszerűen képtelen vagyok túllépni, akkor ő az ikerlángom vagy egyszerűen csak gyenge vagyok? Ami logikusat tudok mondani, hogy tényleg magamat láttam benne, ugyanazok a hibák stb, annyi különbséggel, hogy ő csak kanos volt én meg szerelmes. Állítólag ő is, ezt szakítás után is mondta (minden egyes szakítás után 😅) de valamiért sosem tudtam ezt elhinni neki, ezért sem értem, hogy tudtam igy beleszeretni.



2021. szept. 14. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan, kisértetiesen ugyan ez a problémám adódott.

Én sem hiszek ilyesmiben de én annak tudtam be. Mármint ikerlángnak. Azóta már van férjem, gyerekeim de mivel ez egy anonim oldal bevallom még ma is eszembe jut néha és kíváncsi vagyok ő gondol e rám még. Mert elég nagy viharos szakítás volt, nem is egyszer, hol ő jött sírva, hogy én vagyok a minden, hol én mentem végül mégsem maradtunk együtt de szerintem mindkettőnkben életre szóló nyomot hagyott a másik.

2021. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem,abszolút nem ez az ikerláng.

Sok esetben nem is a párod.

2021. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1es, hát ez nem valami biztató, hogy életre szóló nyomot hagy. Én szeretném elfelejteni.
2021. szept. 15. 05:43
 4/11 anonim ***** válasza:

3. Attól lehet te elfelejted, én sem úgy érzek már nyilván, dde nem tudom semmisnek tekinteni.

1es.

2021. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: az ikerláng nem egyenlő az elérhetetlen szerelemmel,vagy egy bántalmazó kapcsolattal.
2021. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig a csoportban amit láttam, szó szerint bíztatják egymást, hogy harcoljon és legyen türelemmel a szenvedő fél. Jó ezt nem azért írom mert egyetértek velük, nyilván nem, sőt még oda is commentaltam, hogy ne már, erre beszóltak, hogy én nincs honnan tudjam mi az igaz szerelem 😁
2021. szept. 15. 08:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valóban létezik ikerláng, teljesen kizártnak tartom hogy harcoljanak egymással. Ezeket inkább karmikus adósságok törlesztésének tudom elképzelni. Amíg nem rendezik a "számlát" egymás között, addig össze vannak láncolva. De az is lehet hogy egyik fél ragaszkodik egy illúzióhoz, amit a másik fél szimplán kihasznál.
2021. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem ez inkább karmikus kapcsolat lehetne ahogy az előző hozzászólo írta
2021. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És mit értetek azalatt, hogy karmikus kapcsolat és rendezni kell a számlát?

Ezt értsem úgy, hogy egy büntetés?

Vagy úgy, hogy nem zártuk le rendesen (ez a számla amit rendezni kell?) Mert ha a lezárás hiányára értitek akkor van értelme. Lehet, hogy pont ez a baj, nem állt elém, nem vállalt felelősséget azért amit velem tett, egy üzenet utána meg tiltás, nem is érdekelte mit okoz ezzel. És ez az ami fáj, szerettem volna minden fájdalmamat az arcába ordítani, hogy mekkorát csalódtam benne, hogy magyarázza el mivel érdemeltem ezt ki amikor mindenem oda adtam neki...

Valahogy azt érzem csak így tudnám teljesen lezárni, vagy ha látnám, hogy visszakapja az élettől...

2021. szept. 18. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem,ez egyáltalán nem ikerláng (Többször válaszoltam).

Üsd be a szót a google-ba.

2021. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!