Ikerláng lenne?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mit keresek itt, nem nagyon akarok hinni az ilyenekbe.


Szóval van egy fb csoport az ikerláng témában. Ott mindenki sír, hogy az ikerlángja mással házasodott, bántalmazta, a világ túloldalán él, vagy be kell érje a szerető pozícióban stb. De mindenki azzal vigasztalja magát, hogy ők ikerlángok egymásnak lettek teremtve, és hogy az ikerlángoknak sajnos ilyen nehéz az együttlét.


Akkor most ha nekem van valaki akivel pár hónapig voltam együtt, és csak kihasznált engem, én meg szerettem őt, és egy ilyen rövid kapcsolaton egyszerűen képtelen vagyok túllépni, akkor ő az ikerlángom vagy egyszerűen csak gyenge vagyok? Ami logikusat tudok mondani, hogy tényleg magamat láttam benne, ugyanazok a hibák stb, annyi különbséggel, hogy ő csak kanos volt én meg szerelmes. Állítólag ő is, ezt szakítás után is mondta (minden egyes szakítás után 😅) de valamiért sosem tudtam ezt elhinni neki, ezért sem értem, hogy tudtam igy beleszeretni.



2021. szept. 14. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akik okoskodnak hogy nem ikerláng, ne okoskodjanak, mert mi minden részletébe ennek nem láthatunk bele. Mindenki a saját felfogása, hitrendszere szerint fogja ezt bekategorizálni, ezért nem érdemes ilyet kérdezni külsőstől. Persze, nyugodtan tedd fel a kérdést ha úgy érzed, de csak szubjektív know it all válaszok fognak rá jönni, kérdező. Ezt neked kell legbelül érezned, az meg csak úgy megy ha tényleg nem hazudsz magadnak és illúzió mentesen teszed. Viszont azt hozzátenném, hogy én is éreztem már úgy, valakin nem leszek túl, mégsem így történt, tehát ettől még lehet más, mint ikerláng. Az ikerláng kapcsolatnak talán az mondható, amin tényleg még hosszú évek elteltével sem tud az ember túllépni és egyébként is elég erős érzelmi, lelki lenyomatot hagy az emberben… sajnos saját tapasztalatból kell azt mondanom, hogy az a szerencsés inkább, aki nem tapasztal meg egy ilyen szerelmet, hiába gyönyörű a maga nemében.
2021. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!