Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy asztrológus mennyire...

Egy asztrológus mennyire tudná meghatározni hogy milyen területen kellene munkát vállalni,a hivatásom megtalálásában mennyire tud segíteni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Semmi ilyesmiben nem hiszek, de akkor már inkább egy íráselemező, semmint egy asztrológus.

De ha szeretned, mindkettőt kipróbálhatod, és meglátod mennyire csengenek össze az elmondottak, melyik áll közelebb hozzád. Azt azért illik hozzátenni, hogy nem neked kell elmondani mi felé hajlasz, hanem nekik maguktól, anélkül, hogy mesélnél magadról kell ezt kielemezniük.

Plusz segítség, nagyon sok pszichológus is vállal pályaválasztási tanácsadást, ahol viszont tényleg elbeszélgettek, tesztet töltesz ki, és valóban a személyiséged alapján próbál tanácsot adni.

2021. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy másik ember megmondja, hogy hol kellene csinálnod bármit. Ez felelősséghárítás. Az önismereted fejlesztésével kiderítheted. Ehhez szolgálhat eszközül a pszichológia vagy az asztrológia, de helyetted senki nem fog kimondani semmit. Ők is csak kérdeznek többnyire, esetleg megerősítenek valamiben, segítenek struktúrába helyezni a képességeidről alkotott képedet, de te döntöd el, hogy merre mész.
2021. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bálvány ***** válasza:
Hát, konkrétan rákérdezhettél volna a saját esetedre. A születési időpont és hely megadása után talán támpontot tudna neked adni néhány asztro szaki. Aztán magad majd eldöntöd, hogy jó nyomon járnak-e az asztrológusok.
2021. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire tud, legalábbis nekem mondott ilyen infót, amikor voltam elemzésen.

Az már más kérdés, hogy én tizenéves koromtól járok különböző önismereti tanfolyamokra, mégsem tudtam úgy alakítani az életemet ilyen téren, amit ideálisnak tartanék. Az egzisztenciális helyzetem sokkal meghatározóbb volt. Szóval hiába van valamilyen pálya, ami tetszene, ha abból valójában nem lehet megélni. Persze ugye itt van egy erős igény bennem az anyagi függetlenségre, ami lehet, hogy erősebb... Szóval nem is tudom, amikor túl mélyre ások ebben, mindig összezavarodok.

Ill. van mégegy szempont: a hétköznapi munkád nem feltétlenül jelenti az életfeladatodat, ez két különböző terület. Elvileg az asztrológus mindkettőt fel tudja térképezni.

Bocs, ha kicsit zavarosan írtam.

2021. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!