Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az Ikrek...

Mi a véleményetek az Ikrek jegyű nőkről?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Újra 7-es vagyok és egyébként az 5-ös választ is én adtam, - téged viszont nem igazán értelek, kedves kérdező!


A válaszommal segítettem neked (fel is pontoztad) azután viszont, - miután jogosan (és szerintem teljesen egyértelmű dologra hivatkozva) megvédtem az álláspontomat, hálából lepontoztál és kioktattál engem. Tetted mindezt úgy, hogy közvetve a te, asztrológiába vetett hitedet is védtem. Mindegy, cserébe én is adok neked egy hasznos tanácsot:


Ha megtanulnád észrevenni a teljesen nyilvánvaló és logikus dolgokat, talán neked is könnyebb életed volna... :))

2021. nov. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hűtlen, r!banc, kétszínű, pletykás, beleüti az orrát a más dolgába, minden más nőt ellenfélnek tekint, beképzelt, felszínes
2021. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

+ rosszindulatú, előítéletes, haragtartó.

Én ilyen ikrek nőket ismerek.

2021. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#5

Tökéletesen leírtál engem, én is ikrek nő vagyok:D

2021. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!