Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek a legridegebb csillagje...

Melyek a legridegebb csillagjegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot is írhattok.

2022. jan. 2. 20:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Emlitettek a Rakot,hogy rideg,nos valoban igaz.Pont errol a jegyrol irjak ,hogy erzelmes romantikus, csaladszereto.A férjem Rák, de nagyon rideg, humortalan.Erzelmet nem lehet kicsiholni belole, az apja temetesen se konnyezett.

Én is Rak vagyok, de meghatodom konnyen, es megsajnalok mindenkit, mindig a gyengebbek oldalan allok.

Mondjuk neki Oroszlan az ascendense, nekem az is Rak.

2022. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21 apám ugyanez a kombó, és ugyanúgy nagyon rideg..
2022. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

a kérdés hogy mi az hogy érzékeny. a jajjgatás, és ha neki valami baja van akkor virnyákol ha az, akkor a rák meg a halak az nagyon olyan.. El tud keseredni a világ fájdalma nyomja a vállát, és egy probléma létezik, az övé, a többi probléma nem probléma..


Ehhez képest egy oroszlán vagy egy skorpió az együttérzés netovábbja :)



persze ez se mindenkire igaz, de azért javarészt így jött ki.

2022. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
nem minden a sztereotípia amit a jegyekről írnak, lehet pl az egyik skorpió egy rideg köcsög,a másik érzelmesebb,szeretőbb ember,ugyanez előfordulhat a kos jegyűeknél,rákoknál, halaknál stb stb
2022. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A skorpió nem rideg abszolút! Pont ellenkezőleg. Olyan szinten érzelmesek, érzékenyek és sértődékenyek, hogy csuda. Ezért is kavarják a xart és szurkálódnak folyamatosan ha kell ha nem, mivel ha már máshogy veszed a levegőt a társaságukban mint ahogy szoktad, már azon megsértődnek és véresen komoly(talan gyerekes) bosszút forralnak...
2022. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A Bak az a rideg jegy, de attól h vkinek az a nap jegye még nem lesz az, vagy az aszcendense, minden mást is nézni kell.
2022. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26 hát nem tudom.... De engem eddig sok Bak vett körül, és ők tudták a leginkább átèrezni a fájdalmat, és ők azok akik szívből tudtak engem ölelni és nagyon gyengéden.

Bakok, szeretlek titeket! 27N/Halak

2022. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27, mondom h önmagában a Nap nem sokat ér, tesóm is Bak Nap mégsem rideg :D
2022. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%

A bak kivulrol rideg. Alapjaraton nagyon jo emberek...


A rak rideg ha at baszod vagy merevnek latszik ha nem erzi jol magat

2022. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én mérleg csillagjegyű emberként jól kitudok jönni a skorpiókkal és a rákokkal ezzel a kettővel főleg, meg a vízöntőkkel és a bikákkal is, meg még a nyilasokkal és az ikrekkel is.


Ám a bakok olyanok, mintha elítélnének engem, de biztosan van nekik is szeretni való oldaluk.

2022. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!