Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyi az esélye egy jó...

Mennyi az esélye egy jó párkapcsolatra a szűz lánynak a vízöntő csillagjeggyel?

Figyelt kérdés
Mint barátok nagyon jól megvagyunk,de az egyik fél mindíg többet akar.:) Sajna sok rosszat olvastam e két jegy párkapcsolati viszonyáról és én igazából az várom hogy ezt valaki megcáfolja.:) Válaszokat előre is köszönöm!
2010. szept. 9. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő rideg jegy, tehát a szex nem lesz túl jó :)

Te vagy a szűz lány? Egy rák pasi jobban illene hozzád.

2010. szept. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kriszti83 ***** válasza:
Azért nem szabad mindent elhinni, nem ezen múlik. Ne tartson benneteket vissza a horoszkópotok, ha járni akartok, próbáljátok meg!
2010. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáljátok meg. Amúgy egyik jegy sem rideg, a vízőntő egyáltalán nem, a szűz jegy max zárkózottabb.

Én ebben látnám az ellentétet, hogy a vízőntő nyüzsgős, fecsegős, pörgős, míg a szűz lassúbb, földhözragadtabb, pontosabb.

De ettől függetlenül lehet belőle egy szép párkapcsolat, csak el kell fogadni a másikat olyannak, amilyen.

2010. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
figyu ha szereted ne a csillagjegy alapján válassz:d
2010. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rák jegyű férfival már volt dolgom...soha többé nem akarok kapcsolatot rákkal létesíteni.Rossz tapasztalataim vannak sajnos.Köszönöm a bíztatást és szerintem megpróbálom akkor a vízöntővel.:D
2010. szept. 9. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem arra koncentralsz, hogy Ki es mikor szuletett, akkor csak rajtatok mullik, s talan lehet hogy jo lesz.


En ismerek olyan embert, Akiknek azt mondtak, hogy ez igy nem fog mukodni, kos-szuz,

s mar 25 eve mukodik!

2010. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megcáfolom: ez az egész horoszkóp egy baromság, és attól lesz jó a kapcsolat, hogy a felek mennyi energiát fektetnek bele.

Valami csillagjegyűvel megjártad egyszer, és akkor most már az akkor születettek ki vannak zárva. Ez is azért veszélyesen zavart elmére utal. Keress egy hasonlót.

2010. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!