Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kedves Rákok ! Mennyire...

Kedves Rákok ! Mennyire jellemző rátok az egyet előre kettőt hátra magatartás ismerkedésnél ? Egyáltalán ez tudatos vagy csak ösztönösen jön ?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban megismerkedtem egy rák férfival .

Rögtön egy hullámhosszra kerültünk egymással , nagyon megkedveltem őt . Volt egy komoly kapcsolata , ahol megcsalta az exe , azóta csak csapódik , úgy látom nem szeretné magát elkötelezni . Amikor néha találkozunk ( nem lakunk egy városban ) akkor nagyon jól érezzük magunkat , de minden ilyen örömmel teli pillanatot követ egy érdekes elvonulás részéről amit nem tudok hova tenni . Eltűnik, vissza bújik a csigaházába. Jó lenne vhogy ki csalogatni a jelenbe de néha úgy érzem a múltban él és mintha félne az érzelmek kimutatásától.


Ti kedves rákok sokáig nyalogatjátok a sebeiteket?



2022. ápr. 13. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez ha első házában van a Hold
2022. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elengedem ezt a sztorit nem igazán kaptam a kérdésre választ :) legyen 🙈
2022. ápr. 15. 15:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Én se szoktam a kérdésekre választ kapni. Muszáj elengedni
2022. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen észre vettem 😀 sebaj annyira nem fontos majd kirakom a puzzlét magam 😁
2022. ápr. 15. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!