Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lány és szűz lány...

Ikrek lány és szűz lány szerelmi horoszkóp vélemény?

Figyelt kérdés

Igen, leszbikus. Igen, mint csillagjegy szűz. Igen, én hiszek benne, neked nem kötelező.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2022. ápr. 23. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A szűz csillagjegy iszonyú kritikus, mindenbe beleköt, nehéz természetű. En ikrek vagyok, van szűz ismerősöm, de nem tudnám hosszú távon elképzelni vele.

De ez csak egy vélemény a sok közül 🙂

2022. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Igen sajnos nem tér ki az azonos neműek közötti kapcsolatra de bármilyen nemű kapcsolatra felesleges legalábbis szerintem.


De saját vélemény/ javaslat hogy az amikor a hasonitgatos részhez érsz hogy ikrek f és szűz N, majd ikrek N és szűz f, akkor egyszerűen csak az ikrek N-t és a szűz N-t olvasd el.


Személy szerint a párkapcsolat része engem annyira nem érdekel. Csak annyira hogy kb mennyre S hogyan viszonyul a két jegy egymáshoz, viszont azok nemtől függetlenek.

Bocs hogy lényegében nem nagyon tudok segíteni.


Én a tapasztalatból csak annyit mondok hogy kosként 2 holt ellentétes rákkal volt dolgom eddig. Magyarul a horoszkóp afféle útmutató, tanács mint sem valami fix cucc.

2022. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a napjegyet nezed, az elavult és nem pontos. A full chartot kell megnézni, a Hold, aszcendens, a Vénusz es a Mars szerintem a legfontosabbak a szerelemben. De a házakat is megnézheted.
2022. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mondanám túl elavultnak, inkább olyan amiből kabarét csináltak az utóbbi években a médiában. Tény nem olyan pontos mint a teljes képlet de a teljes képhez tudni kell a pontos születési időt, ami nem minden anyakönyvi kivonatba van benne + fejből sem mindenki tudja.

A kérdezőnek meg szerintem csak megerősítés kell, hogy belevágjanak e egy párkapcsolatba vagy valami hasonló.

2022. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 igazad van, én is így értettem. Szerintem ha kölcsönös a szimpátia és kedvelitek egymást, vágjatok bele. :) Minden kapcsolatban vannak konfliktusok, ez nem a csillagjegy kompatibilitáson mulik, de akkor jó a kapcsolat ha ezt őszintén meg tudjatok beszélni és rendezni. Én kívánom, hogy tálald meg a szerelmet ezzel az ikrek lánnyal, az ikrek általában humoros, kivancsi, beszédes, úgyhogy ha érettebb személyiség, jól tud illeti a szűzhöz.
2022. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!