Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfiak hazugok? Amit...

Ikrek férfiak hazugok? Amit mondanak, a tetteikkel ellentétes?

Figyelt kérdés

Ez a férfi nem tipikusan bőbeszèdű,nagyszájú.De ami a kèrdèsemben van,tapasztaltam nála többször,ellentètesen is fogalmaz olykor, s az elmèlet üti a gyakorlatot.Vagy ez igy àltalànossàgba jellemző sok fèrfira vagy nőre?

N


2022. ápr. 23. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én az vagyok, de ez is hazugság.
2022. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2022. ápr. 23. 16:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek vagyok, de én szerek őszinte lenni. Annyira nem érdekelnek az emberek, hogy ha valakit őszinteséggel bántok meg ám legyen, de csak azért hazudni hogy neki jobb legyen, na azt már nem.

Meg tényleg jobban szeretek így élni. De annyi ilyen hülyeséget olvastam már az ikrekről ami rám egyáltalán nem igaz.

2022. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Èn is Ikrek vagyok, és én is igy gondolom,mint amit leirtál.Viszont az a pasi akiről kérdeztem nagyon ambivalensrn viselkedik.Amugy ritka az aki őszinte.:/
2022. ápr. 23. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha bármikor kell pár őszinte szó írj nyugodtan

#3

2022. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ikrek jegy nem így determinál. Én is az vagyok, szerintem meggyőzően tudnék hazudni, de az én döntésem, hogy nem teszem.
2022. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ha ilyen, biztos, hogy nem azért, mert Ikrek.
2022. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Össze vissza pletykálnak, fecsegnek, csacsognak, kavarnak, viszik a híreket és bizony hazudnak.

De olyan profin, hogy kizárólag akkor jössz rá ha direkt figyeled vagy számítasz rá hogy hazudni fog és lám! Igen.


És ez nagyon gáz. Meg az ellentmondások.

Ma azt mondja hogy pl. kék lesz, erre holnap sárgát hoz, akkor elkezdi állítani hogy de eredetileg is sargát beszéltetek meg.(és biztosan TE tévedsz)

2022. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8 egy általánosítás. Én még nem találkoztam olyan emberrel, akire azt mondhattam volna, hogy ő bizony nem hazudik, mert x a csillagjegye.

Védjük meg Ikrek tàrsaink. :)

2022. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

8 - as vagyok, apám volt ikrek, barátom volt ikrek és egy mostani barát (tenyleg csak haver-barát) ikrek.


Ki vagyok képezve belőlük.

2022. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!