Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy-hogy legtöbb skorpió...

Hogy-hogy legtöbb skorpió jegyűek ösztönösen a feketét választják legtöbbször mindenhez, vagy ez direkt a skorpiók színe?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csupáncsak 4 skorpió volt/van a családban, egyikre sem jellemző ez.
2022. máj. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se jellemző.

En skorpió no vagyok, de szinte mindig színesen öltözöm…

2022. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma a fiatalok - meg a középkorúak - jó része feketét hord, függetlenül a csillagjegytöl!
2022. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mérleg vagyok és öltözködésben maximálisan a feketét vagy a nagyon sötét színeke preferálom.

Megy mindenhez, úgyis hülyén állnak a tarkább színek, nameg színtévesztő is vagyok. Tökéletes megoldás.

2022. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Giorgi válasza:

Én skorpió vagyok és a feketét mindig előnybe helyezem!

Még vita is szokott lenni belőle,hogy megint a fekete, de egy skorpió nem alkuszik!

2022. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok és gyakorlatilag mindig feketét hordok, a skorpió barátnök viszont kifejezetten élénk szineket szeret.
2022. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Skorpio, sokaig kizarolag feketeben jartam.
2022. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok és ahogy lehet, csak feketét hordok még itthonra is. Nekem főleg azért, mert szeretem, ahogy áll rajtam, kiemeli a hajam, szemem és az arcvonásaimat.

Amikor nem feketét hordok, nem érzem magam önmagamnak, mintha kivetkőznék magamból. Amikor színeset hordok az is általában inkább sötétebb föld szín...zöld, barna vagy esetleg még sötét szürke.

2022. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!