Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek horoszkóp véleményetek?...

Ikrek horoszkóp véleményetek? Rossz is és jó vélemény is jöhet :)

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Azt sem lehet nekik elhinni,amit kérdeznek.
2022. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 entomologus_delirus válasza:
100%
Húha ikrek vagyok, szóval van némi tapasztalatom. :D Szeretünk a figyelem középpontjában lenni, folyamatosan zajlik körülöttünk az élet. Rengeteget tudunk beszélni néha, vagy olyan dolgokat csinálunk, amivel könnyen felhívhatjuk magunkra a figyelmet. A legtöbben viccesek vagyunk (vagy legalább is mi így gondoljuk...) Sokminden érdekel, de talán pont ezért mindenbe csak belekapunk és felszínes lessz így a tudásunk. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne lenne olyan ikrek ismerősőm, aki egyetemet is végzett, nagy tudású. Az unalom szót igyekszünk törölni a szótárunkból. Olyan nincs hogy nem csinálunk semmit és a monoton dolgokat sem nekünk találták ki. Érzelmek terén, tudunk mi is nagyon szeretni. Mondjuk elég durva hullámvasútra ültetjük fel az ismerősöket. Egyszer majd megfojtjuk a szeretetünkkel, de ha elég volt és úgymond "ráuntunk" akkor inkább ne szóljon hozzánk. De lehet hogy 2 óra múlva meg megint ölelgetjük. Az első párommal pl. azért szakítottam 2 hónap után, mert egy másodpercre nem bírt leszállni rólam és meguntam, hogy mindig a "nyakamon van". Szóval álltalában nagy "szabadság igényünk" van a párkapcsolatokban.
2022. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 entomologus_delirus válasza:
65%
Ja igen és általában nincs nálunk olyan hogy titok...
2022. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Az én férjem ikrek, a #2-es ellentéte 😂
2022. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, én is ikrek vagyok, de a legkevésbé sem igaz rám amiket a 2-es írt. Szóval elég értelmetlen dolog ilyesmi alapján véleményezni valakit, nem pedig az alapján amilyen valójában.
2022. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2# igazad van rám nagyon igaz összes amit irtál😃 köszi válaszod.
2022. jún. 1. 16:39
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Milyen hülyeség már horoszkóp alapján ítélni.Felháborító,fiatalok,ez szörnyű.60 éves elmúltam és nincs igaza a horoszkópnak.Tiszta szemmel ép ésszel tessék járni.


Irénke

2022. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Őrültek, vagy őrült zsenik, de inkább őrültek. Donald Trump, Kanye West, Johnny Depp. Nem lennék Ikrek, húzós lehet.
2022. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mérleg jegyű vagyok kb. az ikrek és mi mérleg jegyűek ugyanolyan kettősséget hordozunk a vállunkon hangulataink ingadozásánál, kedveink hol át-átcsapnak jó kedvből borulatba is, de ettől függetlenül jól tudjuk élvezni az életet és talpraesettek vagyunk.
2022. jún. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Pár nap múlva születik az ikrek jegyű fiam, nincs túl sok tapasztalatom az ikrekkel kapcsolatban, mi apukával szűz jegyűek vagyunk, amit itt olvastam az ellentétei - megfontoltak, monotonitás kedvelők, őszinték, leragadva egy dolog mellett ami mellett kitartunk 100 évig -.

Párom unokaöccse ikrek, 8 éves (egyetlen ikrek jegyű közeli “ismerősöm”). Rá teljesen jellemző ez a minden is érdekli, de minden egyszerre és ezért minden csak 15 percig. Kapkod, egyik dologból ugrana a másikba. Rengeteget beszél, de tényleg folyamatosan és bármiről. Nagyon nyitott a világra, de szegény világ nem eléggé nyitott ő rá.

Iszonyatosan igényli a szeretetet, de könnyen megsértődik jelentéktelen dolgokon amire aztán nehéz rájönni, hogy mégis mivel sértette meg az ember mert hát a másik nem is érti.

2022. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!