Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A 10-es házas hold jelölheti...

A 10-es házas hold jelölheti azt, hogy a 10-es házat uraló jegy témái váltanak ki az emberből érzelmeket, de a karrier, mint a ház témája nem fontos?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

10-es házas halak hold vagyok. Nagyon furcsa volt számomra a 10-es házas holdról olvasni, ugyanis ennek azt kéne jelentenie, hogy a karrierezés fontos számomra. Ennek ellenére én pont az ellenkezőjét érzem, csak muszájból dolgozok, ha tehetném nem is tenném. Nem olyan fontos nekem a sok kereslet, annál inkább, hogy az időmet olyan dolgokkal töltsem amikkel másokon és a világon segítek. Sajnos nagyon sokat váltok munkahelyeket mert csendes vagyok, hosszútávon nehezen koncentrálok, mindig olyan vagyok mint aki nagyon fáradt és ezért elég gyakran kinéznek, esetleg el is küldenek.

Ennek ellenére nagyon érzékeny vagyok, sokat sírok és legtöbbször örömből, meghatottságból. Volt például, hogy eladó voltam egy boltban ahol egy lánynak segítettem ruhát választani és annyira boldog volt, forgott a tükörben és mosolygott, hogy utána kimentem a mosdóba pityeregni pár percet annyira jó volt látni az örömét és a sikerélményét.

Sokszor úgy érzem nem a munka iránt, hanem más emberek iránt tartozom felelősséggel. Nem vagyok egyáltalán egy szabálykövető, mindig a jó érdekeket, az igazságosságt teszem előtérbe és úgy érzem ezértz tartozok felelősséggel.



2022. jún. 6. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A 10. ház nem feltétlenül csak a munkával kapcsolatos, hanem életcélt jelent, illetve a külvilág felé közvetített képet.

Egyébként is félrevezető munka helyett karriert írni, mert ebből mindenki rögtön a vezérigazgatókra asszociál, pedig nem mindenki akar az lenni. Az emberek segítése is lehet munka meg életcél, rengeteg ilyen szakma van. Az, amit leírtál, hogy eladóként ennyire megérintett a lány öröme, tipikus 10-es házbeli Hold, hiszen a munkáddal kapcsolatban éltél át erős érzelmeket :)

2022. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1es írta, a 10es ház azt is jelentheti, hogy mások mit látnak belőled.

Így valószínűleg ezt az érzékeny oldaladat, amiről írtál ismerik, kifejezed, vagy ha nem is minden része publikus, idegenek is úgy láthatnak, mint egy segítőkész, empatikus, érzékeny, gondoskodó valakit, akitől pl szívesen kérhetnek segítséget.

2022. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!