Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szakítotok a párotokkal?

Szakítotok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Naponta érkeznek ide kérdések, hogy x működhet-e y-nal.

Ha azt írják, hogy nem, akkor elhagyjátok?

Megtudjátok, hogy mikor született, első dolgotok idejönni kérdezni? Vagy volt, hogy rögtön mondtad neki a szemébe, hogy akkor ez nem fog működni?

El meritek mondani, hogy emiatt történik a szakítás?



2022. aug. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyan csillagjegy párosok, akik statisztikailag kevésbé fordulnak elő. Ilyen pl.a Nyilas -Skorpió, Rák- Ikrek,Kos- Bak stb. Ez nem véletlen. Ahogy az sem, hogy hasonló a hasonlót vonzza.
2022. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nem ez volt a kérdés.
2022. aug. 28. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mivel sokan humbuknak tartják az asztrológiát, butaság volna erre hivatkozni, még ha te hiszel is benne. Célravezetőbb azt mondani, hogy nem passzol a jellemetek. Van akit nem érdekel, mit gondolnak róla mások...az vállalja fel, hogy a bolygók állása miatt szakít.
2022. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%

Szia!


Ha azt írják itt, hogy nem.. akkor én személy szerint.. fontolóra veszem a dolgot, hogy valójában megéri-e. Meg jobban utána nézek a 2 horoszkóp passzolásának. Ha valóban van olyan dolog, amit Te is azt mondasz, hogy hosszútávon nem viselnéd el, meg idegesítene.. még csak egy keveset sem lehetne változtatni rajta, mert mindig ugyanolyan oda megy vissza a helyzet. Megfontolandó számomra.


Én nem jöttem azért ide egyből kérdezősködni.

Volt, hogy offoltam. De nem azért, mert itt írtak olyat, hanem mondom.. utána néztem jobban. És még azért is offoltam például, mert a személyiségünk, meg olyan alap dolgaim nem voltak számára szimpatikusak, amiken én nem tudok változtatni (és nem is akarom azt megváltoztatni, hoghya egyszerűen érzem, hogy NEM LESZ JÓ a kapcsolatunk, vagy épp nem lesz hosszútávú, sokáig tartó).


Én elmerném mondani, de inkább finoman közlöm, hogy nem passzolunk. Ha tényleg bele akar menni és nagyon átfuni, akkor megmondom neki.. és utána átbeszélnénk, hogy melyikünk milyen "elviselhetetlen" lenne a másik félnek és emiatt én nem is szeretném megpróbálni.



Remélem elegendő választ kaptál tőlem XDD.

További szép napot/estét/mindent IS!

2022. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!