Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nálatok mikor van az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok mikor van az a pont, amikor szakítotok?

Figyelt kérdés

A megcsaláson kívül.

Ha sokat hisztizik a lány esetleg? Vagy ha sokat veszekedtek? Ha az utóbbi, akkor egyáltalán miért civakodtok sokat? Mi az amit nem lehet megbeszélni és megoldani?

Mikor van az, amikor már azt érzitek nem szeretitek a másikat? Esetleg kihűl a kapcsolat? De miért hűl ki?



2022. jún. 2. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a veszekedés akkor jellemző ha nagyon más az értékrendünk, azon nem lehet érvekkel változtatni. Ilyen esetben ugye nem sok jövője van a kapcsolatnak, mert valószínűleg úgyis sok lenne a veszekedés.


Az lehet még szakítóok, ha nem eg,ezik a jövőképünk, teljesen más irányba akarunk menni (pl ha én egy kis faluban élnék legszívesebben, a párom meg menne a lehető legnagyobb városba akkor valakinek fel kell adnia ezt ha együtt akarunk maradni, de ha mindketten erősen akarjuk akkor ez is konfliktusforrás lesz csak). Ilyen esetben hiába szeretem a másikat jobb lesz nekünk egymás nélkül.


Akkor volt nekem még olyanom is az első kapcsolatomban, hogy azt éreztem nem tudom megadni a páromnak amit megérdemelne, és ezzel a "nem akarlak lehúzni, keress egy olyan jó embert mint te magad vagy" szöveggel szakítottam. Szóval az önbizalomhiány is lehet szakítóok.

2022. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az szakító ok, ha a lány folyamatosan felidegel. Persze nem azonnal, de ha idegesít valami, ő ezt tudja is és esetleg már meg is beszéltük, hogy ne csinálja ezt többet, de mégis csinálja, na az kikészít.
2022. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Az első két kapcsolatom hasonló ok miatt ért véget. Mindkét lány esetében az történt, hogy amikor megismertem őket, teljesen más arcukat mutatták, mint amilyenek valójában voltak. Az elején nagyon kedves, értelmes, cuki lányok voltak, aztán pár hónap után előbújt belőlük egyfajta agresszív, bunkó stílus, ami számomra nagyon visszataszító volt.


Ezen kívül volt még 2 távkapcsolatom. Ott a távolság miatt szakítottam, mert nagyon hiányoztak és egyszerűen nem bírtam. Több szenvedést okozott a távolság, mint amennyi örömet okozott az, amikor végre együtt tudtunk lenni 1-2 napot, havonta.


Illetve volt még egy kapcsolatom, ami barátságból indult és nem is kellett volna, hogy több legyen, mert nem lettünk szerelmesek és testileg sem vonzódtam hozzá túlzottan, így nem alakult ki semmilyen tűz vagy kötődés. Ő volt az egyetlen, akivel nem én szakítottam, hanem ő hozta fel, hogy gondoljuk át a dolgot és igazat adtam neki és végül békében búcsúztunk el.

2022. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ilyen élményem van összesen az első és eddig egyetlen szerelmemmel. Rózsaszín köd után jött egy fordulópont, amikor elkezdett elégedetlenkedni velem, nagyon sokáig magamban kerestem a hibát és azt hittem én vagyok az aki nem elég ehhez. Viszont a bomladozó kapcsolatom közepén, egyik hétvégi részeg depressziós estén rájöttem hogy nekem ez elég, mivel magamat kinoztam ezzel a megfelelési kényszerrel. Tehát másnap leirtam hogy nekem itt vége, aztán jött egy nap könyörgés hogy mégis kellek, adtam egy esélyt de kárnak. SOHA NE ADJ TÖBB ESÉLYT. Ha azt hiszed hogy lehet jó ujra rosszúl hiszed, esetleg átmenetileg ,de valamikor ugyis ki fog ütközni az a probléma ami miatt egyszer már majdnem tönkrement az a kapcsolat.
2022. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exemmel az volt a baj, hogy mindkettőnknél elmúlt a szerelem, ezért szétmentünk, de nem haragban váltunk el.
2022. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nincs meghatározott pont. Az ember tudat alatt folyamatosan mérlegel; ez még belefér, ezt még kompenzálja a szerelem, vagy a sok egyéb jó tulajdonság... Aztán egyszer csak borul a bili, és onnantól a legkisebb hülyeség is elég a szakításhoz. Valamikor 50 éve olvastam a leggyakoribb válóokokról, és nem fogod elhinni, de ilyenek vitték a pálmát, mint a "merre tekeredjen le a WC papír, stb.
2022. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Folyamatosan előforduló problémák miatti veszekedés. Ha valami miatt lobbanékony amit megtudna oldani de inkább csak sír, veszekszik és ha rákérdezek flegma, "veszekedni akarsz" kérdés jön válasznak ... falra tudnák mászni mint paukembőr
2022. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!