Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet az Ikrek nőket...

Mivel lehet az Ikrek nőket elszomorítani vagy boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Mi az, amit szerettek?

Mi az, amit nem szerettek?



2022. szept. 5. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a figyelmességet de a bunkóságot ki nem állhatják.
2022. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi számít bunkóságnak? Ha nagyon őszinte vagyok, az is hathat annak.
2022. szept. 5. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatosan is lehetsz őszinte,de ez elég szituáció függő.
2022. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 - Ez nagyjából minden nőre igaz.
2022. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért írtam:)
2022. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy ikrek férfival. Itt vagyok például én.
2022. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Főként Ikrek nőt válaszát várom vagy azokét, akik ismerik őket.
2022. szept. 5. 23:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ikrek, de családi körben vannak egy páran.


Sokat számít nekik a beszélgetés. Hallgasd meg, bármi is az amit mondani akar, amit átélt aznap, ami zavarta, amit hallott másoktól, amiről olvasott, ami felvidította, amit érdekesnek talált, ami fura volt, mi hogy történt, mi milyen volt, bármi. Akkor is ha nagyon részletes. Valószínűleg magától is mondja, ilyenkor hallgasd végig. Plusz pont jár ha magadtól érdeklődsz, hogy mi volt ma vele, milyen volt a/az XYZ. És akkor mesél.

Ugyanez visszafelé is igaz, MINDEN érdekelni fogja, ami veled történt. A "semmi", és a "megvagyok" nem elég, ki kell fejteni, és részletesen elmondani. (Ezt tapasztalatból mondom.)

Mivel nem mindig tud az ember hallgatni, vagy nincs mindig beszélős kedvében érdemes egyfajta szokássá beilleszteni (már ha van rá idő), pl minden hétvégén 1 óra séta közben mindkettőtök elmondja mi a helyzet, mi történt. Vagy lefekvés előtt 20-30 percben.

Plusz. Hagyd, hogy ami érdekeli, annak utánajárjon. Mindig legyen mit tanulni, a kívancsisága legyen kielégítve. Valószínüleg nem kell noszogatni, talal ő magának, csak ezt ne fojtsd belé, mert nem is fog tetszeni neki, meg nem is nagyon tesz jót neki. Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég ha mindig történik valami, nem minden nap ugyanaz, van valami kis változatosság.

Egyébként nem csak napjegy van, még sok más bolygó is, amik befolyásolhatják, más irányba tolhatják el, hogy kinek mire van szüksége.

De általánosságban, meg saját tapasztalatom alapján úgy dióhéjban ennyi.

2022. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyet ismerek. Nem lehet vele beszélgetni, mert ha átveszi a szót, onnantól képtelenség lelőni.
2022. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen téren? Alapvetően, vagy párkapcsolati szinten?


Alapvetően az őszinteséget értékelem, építő jellegű kritikát, csak nem mindegy hogyan van előadva. Igazi minden lében kanál jellem,nyitott az új témákra, szívesen tanul uj dolgokról. Kb minden témához hozzá tud szólni, minden érdekli. Legalábbis magamból kiindulva. :)

2022. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!