Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos horoszkópú nőkkel tapaszta...

Kos horoszkópú nőkkel tapasztalatok? :)

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan olyanok, mint az összes többi. Két kezük van, két lábuk, két mellük, egy pinájuk.
2022. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Dinamikusak, izgalmasak, gyorsak, pörgősek, okosak, dominánsak és bármit el tudnak intézni, mert mennek, mint egy úthenger! :)
2022. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A bocsánatkérést nagyra értékeli, a kritikától kiborul. Szeret kimozdulni.
2022. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem szabad kritizálni és ha vita van, akkor hagyni kell magát kibeszélni (meg egyébként is:D) s nem ellenkezni vele, akkor gyorsan lenyugszik és minden mehet tovább a rendes kerékvágásban! Ő a főnök, ez van!


Szereti az őszinteséget, egyenességet és gyűlöli a hazugságot, a képmutatást. A szeretteiért bármire képes, de ha a bizalmát eljátsszák, akkor vége. Utálja, ha hlyének nézik.

2022. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek pár kos nőt, és nem tudom a horoszkòpnak van egyáltalán köze hozzá, de mind egyformán nagyon szeretnek irányítani mindenben.
2022. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fcityzen válasza:
87%
Szép kihívás, én 30 éve élek eggyel. Ha tudsz egy kicsit engedni a büszkeségből kivitelezhető.
2022. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fcityzen válasza:
51%
1/6 anonim: Pedig utóbbiból lehetne kettő is.
2022. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!