Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők milyenek?

Vízöntő nők milyenek?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni rajta... Olyan mintha szeretne engem, de máskor meg nagyon zárkózott.

2022. okt. 26. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom, hogy olyanok, mint a vízöntő ffiak: csapongók, megbízhatatlanok, hűtlenek és szélhámosok.
2022. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Pazarlóak. Kiönti a vizet amikor pedig milyen drága.
2022. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
A vízöntő úgy akar kapcsolatban lenni, hogy nincsen kapcsolatban. Nem szereti az elkoteleződést. Én akivel találkoztam nagyon önző, hideg, magának való, hamis es valóban hűtlen volt, ahogy előttem írták.
2022. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én akit ismerek egyáltalán nem olyan, mint ahogy 1es írja, monogám kapcsolat párti és ha megbecsülik véletlen sem menne félre, odaadó, jószívű, túlságosan is...
2022. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Pazarolják a vizet vagy sokat hidratálnak.
2022. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vigyáznak, lucskosak.
2022. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg azért nem tudsz kiigazodni rajta,mert már régen rájött valamire,amiben esetleg nem voltál tisztán őszinte,és ezért most ő is játszmázik.Az ,,Olyan,mintha szeretne engem” nem létezik a vízöntő nőnél!(csak a vízöntő férfiaknál)Vagy örökké szeret,vagy sehogy.Én speciel hűséges vagyok,önzetlen,de rideg(aminek oka is van),és szeretem az elköteleződést is,de közben hadd csináljam a kis dolgaimat úgy,hogy nem lógnak rajtam egész nap!Visszatérve kérdező..Kérdezd meg tőle konkrétan(mellébeszélés nélkül),hogy te mit akarsz,és ő mit akar,hidd el,hogy megkapod az igaz választ.
2022. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizontokkel vagyok teli ferfi es noi szinten is, tapasztalatom az, hogy nagyon fuggetlen jellemek, ha vagynak csaladra nagyon paradox modon elik meg ha ez beteljesul jobban feltik a sajat szabadsagukat mint barmi mast. Sokszor ezert ok nem is “torekednek” gyerekvallalasra meg akkor sem ha a hazassagra adtak a fejuket.

Nagyon empatikusak, es kiallnak a masikert de ezt nem egy tuzes jegykent erdemes elkepzelni, inkabb a hatterben maradnak, es csak utolag tudod meg, hogy tarsad volt a helyzetben.

Szerintem nagYon intelligensek, de nemileg tenyleg van bennuk nemi hidegseg ami szamomra nem frusztralo 🙂


Ferfi vizonto napjeggyel viszont megerositest nyert bennem hogy hutlenek, szo legszorosabb ertelmeben, viszont eredetiek, humorosak, es szinten vagynak egy olyan emberre aki oket 100%-an eltudja fogadni es csaladjuk lehet. Nem tul konnyu esetek konoly kapcsolatra, de van az a tipus aki mellett kiegyensulyozott kapcsolatuk lehet.

2022. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, hogy le van pontozva amit tapasztalat után írtam...
2022. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!