Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok merlege...

Mik a tapasztalataitok merlegekkel es nyilasokkal?

Figyelt kérdés

Elvileg en veluk koskent remekul kijovokxd.


Na most az osszeset utalom. Mind a nyilasokat mind a merlegeket.


A nyilasok idiota iranyitasmanias barmok, minden szaron rohognek osszevissza beszelnek, a merlegek meg egy szerenvsetlenek boszme gyokerek akik betegsen kerulik a konfliktust. Mikozbe pont ezzel generaljak maguknak hogy ekkora sunnyogok.


2022. nov. 14. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ismertem egy nyilast, vele nekem is rossz tapasztalataim voltak. Mérlegekről nem igazán tudok nyilatkozni nincs szorosabb kapcsolatom egy mérleggel sem.

Egy ikrek

2022. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Nyilas vagyok és alátámaszthatom, hogy a Kosok vadbarmok, nem lehet velük kijönni. Humorérzékük egyáltalán nincs, nevetni sosem látod őket. Nyilasként főleg nehéz elviselni az ilyen savanyú uborkákat.

Rohannak fejjel mindennek, ordítanak mint egy eszelős, ha találkozol eggyel, tuti mehetsz a fülészetre. A pasik meg akkora hazug férgek, hogy nagyobbat elképzelni sem lehet.

2022. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Legtobb pasi hazug fereg ez nem csillagjegy fuggoxd.
2022. nov. 14. 09:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát figyu én kos vagyok nyilas aszcendensel.
2022. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, de a Kosok viszik a prímet nyugi.
2022. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szerintem ez csak annyi, hogy a kos kepes a legkevesbe leplezni ha valamit el akar tusolni. Ehhez is tul egyszeru ugymond. Hazudik azt kesz.


Pl. egy ikrek a homokba dugja a fejet vagy egy merleg peldaul szepit.


En is ilyen vagyok, de vagy inkabb kussolok vagy ha ra is kerdeznek, egyszeruen mondok nemet vagy igent a dologra.


A mese habbal nem az en terepem, de az se erdekel ha kiderul, mer nem szandekom senkit alomba ringatni

2022. nov. 14. 10:17
 7/18 anonim ***** válasza:
A kérdés provokatív, a kérdező minden csillagjegyre fog mondani valami sértőt.
2022. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha itt csak a napjegy számít, akkor nem érdemes válaszolnom
2022. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Nyilas vagyok és alátámaszthatom, hogy a Kosok vadbarmok, nem lehet velük kijönni. Humorérzékük egyáltalán nincs, nevetni sosem látod őket. Nyilasként főleg nehéz elviselni az ilyen savanyú uborkákat.


Rohannak fejjel mindennek, ordítanak mint egy eszelős, ha találkozol eggyel, tuti mehetsz a fülészetre. A pasik meg akkora hazug férgek, hogy nagyobbat elképzelni sem lehet."


az ilyeneken csak nevetni tudok, az összes csillagjegyre írtok ekkora ostobaságokat, és általánosításokat. Kapjátok már össze magatokat (előző voltam)

2022. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a kérdések viccet csinálnak az Ezotéria rovatból...A válaszok meg főleg...már bocs...
2022. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!