Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok merlege...

Mik a tapasztalataitok merlegekkel es nyilasokkal?

Figyelt kérdés

Elvileg en veluk koskent remekul kijovokxd.


Na most az osszeset utalom. Mind a nyilasokat mind a merlegeket.


A nyilasok idiota iranyitasmanias barmok, minden szaron rohognek osszevissza beszelnek, a merlegek meg egy szerenvsetlenek boszme gyokerek akik betegsen kerulik a konfliktust. Mikozbe pont ezzel generaljak maguknak hogy ekkora sunnyogok.


2022. nov. 14. 08:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A mérlegek eléggé sunyik, konfliktuskerülők, a nyilasok meg nagyképűek, nagypofájúak, ha már a rossz tulajdonságokról van szó.


+ Nyilast én még nem láttam nyugton ülni, pihenni, mindig megy valahová.


+ Mérlegeket dicsérni kell, tálcán hordozni mert a legkisebb kritikára besértődnek, duzzognak, nagy nehezen neked támadnak.

2022. nov. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"+ Mérlegeket dicsérni kell, tálcán hordozni mert a legkisebb kritikára besértődnek, duzzognak, nagy nehezen neked támadnak."


Ez nem az Oroszlán inkább?

2022. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
En azt vettem eszre nagyon nem jovok ki a merlegekkel.
2022. nov. 16. 22:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Én se. Én utálom is őket bevallom. Nem csak a Napot nézem
2022. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12. Nem minden Mérleg ilyen, mert vannak egyszerűbbek, segítőkészebbek is, de lehetnek nagyon hiúak, mint az Oroszlán, a sértődést meg már tapasztaltam. Az náluk eléggé játszik, a hiszti, a durci.
2022. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem is ertem. Viszont arra kivancsi lennek, ha ismertek ilyen part,hogy ott mi a helyzet?
2022. nov. 17. 15:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen párt? Nyilas-Mérleg?
2022. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Cubina ***** válasza:

Arról bezzeg nem beszélsz, hogy milyen piszkosul nehéz kijönni egy Kossal. Makacs, nem hallgatja meg mások tanácsait, illetve ha meg is hallgatja, már csak azért is az ellenkezőjét csinálja, fejjel megy a falnak.

Persze minden jegynek vannak furcsa dolgai (a Bakkal például szinte senki nem képes kijönni).

Egyébként sem kizárólag egy csillagjegy határoz meg valakit. Jó embernek kell lenni, legyen akármilyen a horoszkóp. Mindenki vissza tudja fogni magát, tud normálisan viselkedni és másokhoz viszonyulni, csak hát a legtöbben önzőek és azt várják, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon. De az élet nem ilyen.

2022. nov. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!