Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő lány nagyon titkolóz...

A vízöntő lány nagyon titkolózik,rettentően kommunikatív,viszont mégis úgy alakítja a beszélgetést,hogy magáról ne kelljen semmit elárulnia.Hogyan tudnám elérni,hogy ugyanúgy odalegyen értem,ahogy én őérte?Mivel tudnám elérni,hogy jobban bízzon?

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...nem vízöntő vagyok, csak az aszcendensem az, de felmerült, hogy a kérdés talán rólam szól. 😅


A kérdésre válaszolva: a bizalmat építsd. Ossz meg magadról valami kicsit titkosabbat. Nyílj meg egy kicsit te. Nézd meg hogy reagál. Amint elkezd megnyílni vagy bármit kiad magáról, mutass teljes elfogadást, megértést, még ha nem is egyezik a véleményed. Főleg ha nem egyezik a véleményed.

Az ítélkezést hanyagold. Nem csak fölötte, mindenki más fölött. Legyél nyitott, ha valami nem olyan, mint a megszokott, ne kiáltsd ki egyből "nemnormális"-nak vagy hülyeségnek. Ne fikázz dolgokat, anélkül, hogy tudnád miről beszélsz. Ha meg tudod miről beszélsz a fikázásod támaszd alá racionális érvekkel.

Ne akadj ki, ha egy pár napra eltűnik, és azt se tudod mi van, utána meg mintha semmi nem lett volna, visszatér. ("Ghosting")

Hagyj szabadságot, mindig adj alternatívát, semmit ne kényszeríts rá, ne akard megváltoztatni, és ne tapadj, hanem inkább haverkodás-szerűen csináld.

Sok sikert!

2023. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rólam szinte mindent tud,mert folyamatosan csak kérdez.Én meg még azt sem tudom,hogy mivel foglalkozik.Az eltűnéseket sem értem(lehet,hogy van egy másik élete?)2napja nem írt már,pedig feldobtam egy érdekesnek tűnő témát neki.Idegörlő az egész,vajon megéri tovább ,,kaparnom” utána?Fogalmam sincs mit tegyek,randira sem merem elhívni,mert semmi olyan jelet ad.Azért köszönöm az útmutatást.
2023. febr. 23. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy a szabadidejében mit csinál, nem tudom. Az a jellemétől függ, jobban kéne őt ismerni.

En pl nem vagyok bulizós, inkább otthonülös fajta, szóval ha en nem írok vissza, akkor elvagyok magamban, foglalkozok a hobbijaimmal, pl rajzolok, filmet nézek, hasonlók. Annyi, hogy kell neki egy kis idő, amíg egyedül van.

2023. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én megismerném,csak nem hagyja.Nem nyomulok,nem is siettetem.Igaz,hogy minden nap írok neki,mert hiányzik,de lehet,hogy nekem sem kellene ezt csinálni,és abból megtudhatnám,hogy mennyire érdeklem egyáltalán.(Mert eddig mindig Én kerestem,de akkor is órákat beszélgettünk)Kapcsolatban is igényt tart ilyen elzárkózásra,vagy akkor teljesen más?
2023. febr. 23. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyiból, hogy "Vízöntő lány", itt ismeretlenek látatlanban nem fogják neked megmondani, mit miért csinál. Egyébként persze rákereshetsz a vízöntő minőség általános jellemzésére a neten. Ha konkrét személyiségelemzést szeretnél, ahhoz kell pontos születési óra és perc és a hely. Mert az asztrológia szerint sem csak 12 félék az emberek. De az sok-sok órás munka, nem biztos, hogy itt vállalkozik neked valaki ingyen erre.

Általánosságban és tapasztalatból pedig azt tudom tanácsolni, hogy ha valakitől nem kapod vissza, amit adsz, azaz úgy érzed, folyton csalódsz, üres marad a kezed, trükköznöd kell, hogy kihúzd belőle, amit szeretnél, és a végén már nem leszel önmagad a sok megfelelési játszmában... Hát az nem jó ómen, bármennyire is beleképzelsz valaki mást.

2023. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. A "vízöntő lány" azt szeretné ha békén hagynád.
2023. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őket nem lehet ilyen férfi-nő szerep perspektívájából megközelíteni, csak intellektuálisan.

A szexualitást is teljesen ki lehet hagyni a képből. Megismerni se őt akard, mert az kényelmetlen neki, hanem egy harmadik dolgot beszéljetek át személytelenül. Ezáltal ismerd meg a gondolkodásmódját, véleményét, filozófiáját, távolságtartóan, nyomulástól mentesen.

A vitakultúrát, tájékozottságot, szellemi kihívásokat szeretik. A haverjának kell lenni, de azt is úgy, hogy szellemileg lekörözöd, miközben ő saját akaratából tűnik el és tér vissza újra meg újra.

2023. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
A vízöntő lány egyíszerűen csak vizet szeretne önteni az akváriumba meg az itatóba, mert ez a munkája! Nem szereti ha megzavarják benne! Ha be akasz vágódni nála, akkor segíts neki vizet önteni! És akkor meglásd, kellet majd neki :)
2023. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!