Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire jellemző a rák...

Mennyire jellemző a rák csillagjegyűekre a ridegség?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy inkább érzelmes, érzékeny, szentimentális, empatikus. Viszont érdekelne, hogy ismertek-e olyan rák jegyűt, aki inkább távolságtartó, hűvös, nem igazán mutatja ki az érzelmeit, szinte rideg?

2023. márc. 11. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Szia! A rák egy különös csillagjegy, - nem egy érzelgős tipus, visszavonúl, ha veszélyt érez a kapcsolatban.
2023. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
#11 Ez nem igaz! Ha egy tízlábú rák veszélyt érez, akkor nem visszahúzódik, hanem megcsípi azt akitől fél önvédelmi célból. Ha meg egy ászkarák érzi vezélyben magát akkor összegömbölyödik.
2023. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
12 -es, nem a Skorpioròl van szò, hanem a ràkròl!
2023. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
#13 De a rák is meg tud csípni az ollójával.
2023. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rák napjegyű, mérleg aszcendensű, oroszlán holdú vagyok. Gondolhatod.. :) egy minden értelemben rákocska, egy kicsit döntésképtelen mérleg, egy kicsit Madame de Pompadour oroszlán is.. 😄

Egyébként annak idején mikor továbbtanultam és első napunk volt a suliban, odajött egy csaj-akivel aztán barátok lettünk- és azt mondta azért jött oda mert én annyira külön állok, egyedül vagyok, hogy felkeltettem az érdeklődését. Úgyh van benne valami!

2023. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen ismerek, a ferjem.Elég rideg, faarcu,nem nagyon latszik rajta se orom se banat,Sose erzekenyul el, es nem is romantikus,Az ascendense oroszlan..Ami erdekes mert én viszont tipikus rak vagyok, minden jo es rossz tulajdonsagaval,igaz nekem az asc.em is rák..
2023. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de nekem az aszcendesem Vizöntő. Viszont ha egyedül vagyok, akkor tudok szentimentalis is lenni, csak nem szeretem kimutatni mások előtt az érzéseimet, de amúgy túlságosan is érzékeny vagyok.
2023. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!