Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van valami módszer hogy...

Van valami módszer hogy jobban kijöhessek Rák típusú emberekkel?

Figyelt kérdés

Leginkább az aszcendensre gondolok, mert ott jönnek ki leginkább a tulajdonságok (jó és a rossz egyaránt). Nekem olyan módszerek kellenek, hogyan tudnék velük jobban kijönni? Nem barátkozni akarok velük, csak hogy jobban el tudjam viselni és megfelelni bizonyos helyzeteknek. Mivel sajnos ilyen emberek vesznek körül és nem lehet őket kikerülni, szembesülni kell vele. Nekem kéne erre egy módszer.

Sajnos nagyon kevés a víz elem a képletben (az összes többi egyensúlyban van), és mindig megkapom, hogy az empátiám nulla. Az a baj hogy elméletben már tudom milyen, így meg tudom játszani, de ezt belül érezni kell és mikor ezt mondják, nem tudok vele mit kezdeni. Hogy kell jobban átérezni ráérezni? Sokszor vannak emiatt meglepetésszerű dolgok, amikre nem számítok, mert ha mondok is valamit amit nem rossz szándákkal, de ők már érzékenyek rá, és sokszor nem is mondják ki csak éreztetik, hogy gáz van veled. Én meg nem tudok rájönni, és mire rájövök, azt csak logikával tudom megtenni, semmiféle ráérzéssel. Ezt akarom megtanulni, mert így utólag aggyal nem jó, mivel mindig késők. Ott azonnal a szituációban kéne ráérezni, így nem lépném át a határokat, nem lenne ez a sok sértődés. Ezt kéne fejlesztenem, tíz éve ezzel küzdök, annyit haladtam vele, hogy logikával felfogtam, de ráérezni pont úgy tudok ahogy amikor elkezdtem, tehát semennyire.



2023. máj. 19. 11:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon irritálóak ezek a túlérzékeny érzelmes emberek de szeretnék alkalmazkodni hozzájuk
2023. máj. 19. 18:22
 12/20 A kérdező kommentje:
és akkor ha sikerül megtanulni kevésbé lennének irritálóak
2023. máj. 19. 18:23
 13/20 anonim ***** válasza:
Arra a kis időre nem felesleges?
2023. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mert harmóniában szeretnék élni, nem feszkóban
2023. máj. 19. 20:30
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
A Rákjegyûvel akkor tudsz a legjobban kijönni,ha engedelmes vagy számára.
2023. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

Áh, franc! El akartam ezt kerülni, tényleg. De ki kell mondani. A Csillagjegyeket csak azért találták ki, hogy egyesek különlegesnek érezzék magukat, míg nem törődve a másikkal, akiknek más csillagjegy jutott, lenézzenek!


A kérdésedre pedig a válasz, van, el kell felejtened azt, hogy csillagjegy alapján ítélsz meg embereket. Mivel a csillagok, mint a nap például, elfognak múlni egy idő után. Nincs hatásuk a születésre.

2023. máj. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%

#16

Pontosan, saját magát generálja a probléma.

2023. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
A csillagjegy nem olyan fontos, amúgy érzelmi intelligenciát úgy fejlesztheted ha kevesebb benned a frusztráció, szabadon megéled az érzéseidet, így nem olyanokon vezeted le akaratlanul akik épp engedik. Pl régebbi rossz élményeidet nem teszed le a tudatalattidba, értelmezed mi van körülötted, megfigyeled a saját érzéseidet, próbálsz sikereket elérni, sportolsz stb.
2023. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
15 perfekt
2023. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
51%
A csillagjegyeknek az égvilágon semmi köze nincs egy ember személyiségének kialakulásához, tehát eleve hülyeség a kérdés.
2023. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!