Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennek a személynek melyik...

Ennek a személynek melyik életszakasza a boldogabb /nehezebb?

Figyelt kérdés

[link]


Aki ért hozzá, ránézne? :)

Egy asztrológus mondott egy elég konkrétat (el fogom mondani, csak az elején nem szeretnék befolyásolni).



Köszönöm szépen!



2023. jún. 3. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Imádom, hogy minden asztrológiás kérdésnél reflexből írják a nagy szakértők, hogy "ehhez látni kellene a teljes radixot...." Na, tessék,most itt van egy! Mégis mindenki kussol. 😊
2023. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg azért kussolnak, mert nem fognak ingyen tanácsot adni.

Én nem vagyok ilyen csillagjósló, mert én csak a misztikus zodiákusban és a mundán asztrológiában vagyok jártas.

Viszont, én azt mondanám, az első 8 év talán a legnehezebb, mert a Mars otthon van a skorpióban és bizony a skorpió egy elég heves, küzdelmekkel teli minőség... Meg ott a Szaturnusz is, bár nem tudom, hogy ez a bolygóminőség nincs-e ott erővesztésben.


A nap halakban van, ez a születési csillagjegye. Azt mondanám ez alapján, hogy az élete vége felé, vagy a 75. év környékén nagy küzdelmet fog lefolytatni aközött, hogy marad-e ebben a lelket nélkülöző-tagadó minőségben, vagy lesz-e része a feltámadásban.


Tényleg, csak ennyi az én személyes véleményem, a fényszögekről nem is beszéltem, mert ahhoz annyira nem értek.

2023. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
#2 Amikor akármilyen horoszkópos kérdés van, mindig az a szöveg, hogy mutass teljes születési képletet, majd ha látjuk az egész radixot, bla, bla... Nem az, hogy "gyere, aztán pénzért megmondom". Egyébként sem teljes elemzést kért a kérdező, két szóban meg lehetne válaszolni. Ilyenkor látszik, hogy akik itt nagyon előadják magukat, hogy micsoda asztrológusok, pont ugyanolyan kamuk, mint ez az egész áltudomány.
2023. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
#3, ha nem hiszel benne, minek vagy itt? Mazochistának tetszel lenni? Vagy csak szeretsz másokba beleszúrni így szombat délután?
2023. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es.

Még nem írnám le, hogy mi miatt kérdem. Hátha ír még valaki.


Természetesen nem egy komlett kifejtős elemzést várok ingyen.

Ha valaki tanul, akkor talán szívesen gyakorol.

2023. jún. 3. 16:56
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"mint ez az egész áltudomány"


Az egy dolog, hogy az életünk keretét próbálják geometrizálni és szemléltetni... Pontosan ezért írtam, hogy én az asztrológiát, mint egyének születési horoszkópjának elemzését és prognózis felállítást, azt elutasítom.

Viszont a jegy érvénytartamok és bolygóminőségek alapján én ezt látom ki ebből a horoszkópból, amit írtam.

2023. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4 Mindkettő. 🤗🌻🦋🌼❤️🌈🌸
2023. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Meg kell hagyni az embereknek a só imádatát... mivel az is az élet része.
2023. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Kivi vagyok mit fognak mondani még az emberek. Talán a fényszögeket, tranzitokat, háztartalmakat valaki jobban figyelembe vehetné... Azokhoz nem értek.
2023. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Fura hogy valaki annyira nagyra tart egy alapvetően semmire sem specializálódott alacsony színvonalú anonim fórumot, hogy valamiféle állandó személyzetként várja el a szakértők jelenlétét, miközben nyilvánvaló hogy ők nem olvasgatják ezt a fórumot, mert megvan a saját helyük, saját közösségük, ahol haladó és profi szinten mennek a szakmai eszmecserék.
2023. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!