Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennek a személynek melyik...

Ennek a személynek melyik életszakasza a boldogabb /nehezebb?

Figyelt kérdés

[link]


Aki ért hozzá, ránézne? :)

Egy asztrológus mondott egy elég konkrétat (el fogom mondani, csak az elején nem szeretnék befolyásolni).



Köszönöm szépen!



2023. jún. 3. 13:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szerintem járnak ide asztrológiával mélyebben foglalkozók is, csak nem feltétlenül szólnak hozzá.


Nyilván senki sem vág eret magán, ha itt azt mondják áhh, te boldogtalan leszel ekkor-akkor...


Csak kiváncsi voltam, vagyok. Bár ezek szerint valóban nem sok rendes válasz várható.

2023. jún. 3. 18:35
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
Mondjad már akkor mit állapított meg az asztrológusotok...
2023. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, nem mondod el, mit mondott az asztrológus? Már tűkön ülünk, olyan kíváncsiak vagyunk.
2023. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Biztos totál mást mondott mint amit én 🤪
2023. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Bálvány ***** válasza:

Kb. 30 éves lesz, mikor p. direkcióval mozgatott aszcendens rááll - Plútó, Vénusz szextilekkel támogatott - 2. házcsúcson álló Neptunra (és ugyanekkor a Plútóra!). Teljesülnek az álmok, jönni fog a lóvé, a szülöttnek is homályos honnan a szerencse .

Aztán 5-8 év múlva eléri - Hold,Merkúr által támadott - esésben lévő Jupitert. A nagy szerencse / kiteljesedés bolygója

nem bírja a Bak szabályozó, céltudatos környezetét, érzelmileg és értelmileg is megtámadott lesz.

Csak nem egy nyereményt elherdáló lottó nyertessel van dolgunk?

2023. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy gond van ezzel, hogy a valóság csak 7 bolygóval és a két holdcsomóponttal számol. Mással nem. Mivel nem lehet megfigyelni a többi bolygót.
2023. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az eredeti elemzés szerint, az élet második felében "talál önmagára" a szülött és élete vége felé boldogabb.
2023. jún. 3. 22:47
 18/22 A kérdező kommentje:
Nincs lottónyeremény
2023. jún. 3. 22:48
 19/22 Bálvány ***** válasza:

élet második felében "talál önmagára".......


Szóval ez az elég 'konkrét', amit az asztrológus mondott?

Milyen jó, hogy nem fogalmazott homályosabban!

2023. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az élet vége boldogabb, a szerint az asztrológus szerint. 🤷‍♀️
2023. jún. 4. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!