Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a szűz jegyu gyerekek?

Milyenek a szűz jegyu gyerekek?

Figyelt kérdés

Erdekelne ha szuz jegyben szuletett a gyermeked illenek-e ra ezek a tulajdonsagok?


"Kis korban hamar megszokja a szabályokat és alkalmazkodik is hozzájuk. Már ha vannak. Igényli, hogy legyenek, számára ugyanis a kiszámíthatóság jelenti a biztonságot: mindennek megvan a maga ideje és jó tudni, hogy ez mikor van – gondolja belül már néhány hetesen is. Még a simogatásnál is többre értékeli, ha tudja, mire számíthat.


Hasfájós típus, oda kell figyelni, hogy nincs-e ételallergiája, illetve arra is, hogy hogyan alakulnak a személyes emésztési igényei, kevésbé a szakirodalom az irányadó, mint a saját szabályai. Érdemes a kömény még a tünet előtt főzet formájában bevetni nála, illetve jót tesz a has masszírozása is.Kicsi korban is szeret hasznos lenni: segít, utánoz, részt vesz. Szeret felnőttek közelében lenni és a munkafolyamatokat ellesni, hallgatózni és tanulni belőle.


Szívesen használja a kezét, de legalább ennyire szívesen használja az eszét, ha játékról van szó. Érdekli a logikai játék, a sakk és lelkesen gyűjt mindenfélét, persze rendszerezetten: egyik korszakában autós kártyákat, aztán csoki papírt stb.


Egészen elbűvölik a számok: menetrendek, telefonkönyvek, használati utasítások. Később pedig a térképek is lekötik a figyelmét. Hamar megtanul olvasni, írni, számolni és igényli, hogy mindig kapjon elegendő szellemi táplálékot is. Nekik íródnak a tudományokat játékosan bemutató ismeretterjesztő sorozatok. Mindent tudni szeretne, a „miért”-korszak nála sokáig elhúzódik, bár ezt nem mindig kommunikálja.


Kiválóan el van egyedül is, ha időnként elmondhatja, hogy mire jutott az elméleteivel. Jó gyerek, igyekszik okosan viselkedni. Az önértékelése akkor alakul optimálisan, ha feltétel nélküli szeretetet kap, ugyanis van benne egy program, ami azt súgja, hogy akkor szeretnek, ha tökéletes vagyok. Óriási nehézségeket hoz a későbbiekben, ha ez a program nem kerül felülírásra, és mivel ő nem provokatív személyiség, sokszor nem kerül felülírásra… oda kell erre figyelni. Méghozzá úgy, hogy tudatosítani kell benne az élet tökéletlen voltát és a “hibás” teljesítmény értékét is, továbbá hangsúlyosan tilos bármely vétke esetén a személyiségét kritizálni.


Mivel az esze mindig kéznél van és dinamikusan fejlődik a lelke fejlesztéséről kell inkább gondoskodni. Érdemes zenére, táncra tanítani, vagy képzőművészeti alkotásokkal, értékes filmekkel megismertetni. Ugyanígy hasznos a sport, már csak azért is, mert az emésztőrendszere folyamatosan gyenge pontot jelent, amit a mozgás remekül karban tart. A komfortérzetét minden életkorban fokozza, ha a teste is szerepet kap a sport által.


Kamaszkortól kezdve meglepően egészségtudatos: figyeli a testét, érdeklődik az új gyógymódok és életmódok iránt, kipróbálja a diéta-irányzatokat, szívesen orvosolja bajait homeopátiával. Ebben a korban persze a test-tudatosság a szexualitással szorosan összefügg, etéren azonban zárkózott és túl kritikus magával. Szükséges sok beszélgetéssel feloldani a benne húzódó érzelmi, önelfogadási gátlásokat. Az ő kamaszkorának ez a legsarkalatosabb pontja. A veszélyes pedig az, hogy ez egy lappangó, kívülről kevésbé látványos jelenség, ami mégis évtizedekre meghatározó lehet."


2023. júl. 28. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Magyarul minden 12. gyerek ilyen? Nem hiszem. Ez csak egy humbug. Oroszlán vagyok elvileg, és egy betoji személyiség, aki sosem törtetett, alkalmazkodó és nem független. Szöges ellentéte amit az ezoterikusok megjósoltak rólam, csak mert anyámra akkor jött rá a szülhetnék.

Baromság.

2023. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A fele ráillik a szűzemre, a másik fele az ikrek gyerekem, és van benne pár sor egy általam ismeretlen harmadik gyerekből is :D
2023. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Pénzéhesek és érdekemberek, csak azt a rokont "szeretik", akiktől drága ajándékot kapnak, de egyébként a legtöbb pszichopata a szüzek közül kerül ki, nincsenek is érzelmeik, csak a pénz iránt.
2023. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nagyonis stimmel! Minden bekezdés!
2023. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltak még nővel/férfival, mert még kicsik.
2023. júl. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul ha valaki nem a kiírt dátumon születik, hanem egykét hónappal előtte, már más lesz a jelleme. Értem. Ja, nem.
2023. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mert akkor már lehet hogy Rák lesz vagy Bika és teljesen más lesz a jelleme, legalábbis a Blikkes asztrológia szerint.
2023. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Lol :D
2023. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem érted, 1-es-6-os, én se értem, én abszolút materialista és tudományos alapokon álló vagyok, de akkor is bejön. Nem tudom felfogni, hogy ez hogy lehet, mert valóban értelmetlennek tűnik, hogy a születésünk pillanatának égi együttállása határozza meg a jellemünket,de akkor is bejön, nálam nagyon sok embernél, köztük magamra és a férjemre is a leírás 90%-ban igaz, míg a többi jegy leírása csak nyomokban jellemző. Szerintem ha bele mersz nézni, nálad is. Elkönyveltem úgy, hogy nem tudunk mindent megmagyarázni, a tudomány számára is vannak rejtélyek, de attól még, hogy jelenleg nem tudjuk megmagyarázni, a saját valós személyes tapasztalatainkat nem tudjuk a sutba dobni csak mert racionálisan hihetetlen.
2023. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

9# Miért olyan hihetetlen, vagy felfoghatatlan?

A világ keletkezése le van írva bármelyik kultúra teremtéstörténetében, kikövetkeztethető a 4 őselem alaptermészetéből, Hermész Smaragdtáblájának soraiból is rálelhetsz az igazságra, ha elkezdesz rajta gondolkodni.

A komplett földi életet az idő ciklikussága uralja, mert csak ez örök és állandó. A hónapok hosszát viszont rosszul tartjuk számon. Nem közmegegyezésen alapuló kerek számot kéne használnunk, hanem a Hold zodiákus körüli pályájának ciklusait, ami valódi időt mutatja.

2023. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!