Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Attól még hogy nem ilik össze...

Attól még hogy nem ilik össze a horószkopunk attól még öeesze illhetünk ?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel találkozok és bedzélgetünk , érzem , hogy kezdek iránta valamit érezni , és szerintem ő is irántam , szóval attól még lehetünk egymás mellet boldogok ha a hórószkopunk nem illik össze?
2023. szept. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Örül a lelkünk, hogy végre rádtalált a szerelem, Bálvány! Szerintem most hagyd a horoszkópokat, és próbálj a pillanatnak élni!
2023. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
Nem
2023. szept. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

1-es, te aztán meg vagy cseszve ezzel a Bálvánnyal xDDD

Kérdező: Esélytelen, még ma koptasd le a pasit.

2023. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Időutazó03 ***** válasza:
Oké, oké, tudom, hogy ez az ezo kategória... de azért ennyire ne legyél már a megszállottja! Nem a csilalgjegyen fog múlni, hogy hogy alakul a kapcsolatotok, hanem a személyiségeteken, meg a döntéseiteken. Tök felesleges mesterségesen még akadályokat gördíteni magatok elé.
2023. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem csóri pasi távol marad tőled. Ha ezt ennyire komolyan veszed max te miattad nem fog működni a dolog
2023. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi elvileg totál nem illünk össze, de mégis már 6 éve nyomjuk. És ha rajtunk múlik, ez így is marad.
2023. szept. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 - Ez 6 év is marad, ha rajtad múlik? 🤣
2023. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A horoszkòp nagy vonalakban irja le a személyiséget, ugyhogy ne aggòdj!
2023. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!