Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hisztek ti a horoszkó...

Mennyire hisztek ti a horoszkópokban?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból szeretném tudni hogy alapjában véve mi az általános vélekedés e-tekintetben. Mindent elhisztek, vagy semennyire sem, vagy csak részlegesen? Kinek mi erről az egészről az alapvéleménye?
2010. okt. 18. 21:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó, alapvetően a csillagjegyekre voltam kíváncsi tulajdonképpen, az újságokban leírt napi horoszkópokban NEM hiszek semennyire sem én se, se a heti vagy éves "elemzésekben". A csillagejgyekkel kapcsolatban viszont én is úgy gondolom hogy van némi igazság, hiszek abban hogy adhat egy képet valakinek az alapszemélyiségérről, ami az élet során természetesen alakul változik, számos környezeti tényező van ami befolyásolja annak alakulását.


23:06-os mérnök válaszolónak viszont elmondanám hogy eléggé szűk látókörű véleményt fejtett ki. Ugyan én nem vagyok, és merem kijelenteni hogy nem rendelkezem széles körű fizikai ismeretekkel sem, de azt azért józan ésszel el tudom mondani, hogy egy híd építése során is számos külső tényező befolyásolhatja az épülendő hídnak az állapotát, nem igaz? Gondolok itt esetleg időjársra, ami befolyásolhatja majd a talaj állagát ami megtartja majd a vízen átívelő építészeti monstrumot, stb. Természetesen lehetséges hogy az időjárást felhozni hülye példa volt, de mindenesetre azért abban gondolom hogy egyetértünk hogy a híd környezetében lévő külső fizikai tényezők erősen befolyásolhatják a híd későbbi állapotát. Ezen utóbbi megállapításomat természetesen az azstrológia kategórián kívülre helyezném.

2010. okt. 19. 19:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Magában a horoszkópban nem hiszek, ám mint már mások is írták, a csillagjegyek leírásában nagyon.
2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én hiszek a horoszkóban, de amik megjelennek újságban, neten, napi, heti, havi azok vagy bejönnek vagy nem:) De az, hogy hotoszkópilag milyen egy ember az már valami.
2010. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!