Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a te és a barátaid csillagj...

Mi a te és a barátaid csillagjegyei? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Egy pelda:

Én ikrek vagyok és alapvetően nehéz eset. Akarva akaratlanul is tudok olyat mondani amivel a másikat nagyon megbanthatom. Viszont ezt mindig igyekszem jóvá tenni, és ragaszkodo vagyok, meg segítőkész.

Egyik barátnőm: rák

Ha bánt valami ő az akihez bármikor fordulhatok, és ezt rendszerint viszonzom is, sokat lelkizünk. Mivel elég érzelmes így könnyen magára vesz dolgokat, és nehezen bocsát meg.

És így tovább a többi barát csillagjegyével...



dec. 8. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Én mérleg vagyok. A legjobb barátnőim skorpió, vízöntő, oroszlán. Nagyon jól kijövünk egymással.


A párom halak, a legjobb ember, akit ismerek.


A legjobb kollégám, akit aranyba kéne foglalni, kos.


A nagymamám, akiért tűzbe mennék, rák.


Apukám bika, anyukám kos, imádják egymást és minket is a tesómmal (bak)


Szerintem ezek nem ilyen egyszerű dolgok, hogy ha valaki valamilyen csillagjegy, akkor az onnantól egy másikkal már nem jön ki jól. Ez ennél bonyolultabb.

dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Én is és a legjobb barátnőm is Ikrek vagyunk. Nagyon jól kijövünk, nyilván, máskülönben nem lennénk legjobb barátnők. De egyikünk sem olyan, mint amit te írsz magadról.
dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Halak vagyok legjobb barátnőm bak
dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
22%

Kevés olyan ostobaság létezik a földön, mint csillagjegy / horoszkóp alapján levonni bármiféle következtetést, legyen szó emberi kapcsolatokról, vagy bármiről.

De majd kinövöd...

dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Én mérleg vagyok. Legjobb barátom a párom is egyben: ő Vízöntő és tökéletesen kijövünk egymással.

Volt egy ideig Nyilas legjobb barátnőm, de vele nagyon nehéz volt. Oroszlánokat általában rühellem, Bikákkal se jövök ki túl jól.

A Mérlegekkel tökéletesen kijövök.

A Rákokkal is elég jól.

dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Bak vagyok, 1 barátnőm van, ő is Bak.

Volt még egy Kos, aki sajnos már nincs köztük.:(

dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Semmi köze 2 csillagjegynek az egymással való kapcsolatunkhoz. Egy valami talán közös bennünk, együtt röhögjük ezeket.
dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MalwareShop válasza:
16%
A csillagjegyeknek semmilyen módon, vagy úton nem hatnak egy ember személyiségére. Igazából azt nem értem, hogy miért gondolják ezt páran így.
dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
3%
... azért gondolják így, mert gyerekek, vagy infantilisek.
dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Ikrek vagyok, nincsenek barátaim.
dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!