Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nők, ti szoktatok...

Nyilas nők, ti szoktatok ebben hazudni?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki azt mondja nektek, hogy sokat gondol rátok, érdekli mi van veletek, ti is ugyanezt mondjátok neki, akkor is, ha nem igaz? Úgy értem, hogy még ha pl. nem is érdekel titeket annyira az illető, de nem akartok illetlenek lenni és megbántani/tudjátok, hogy ezt illik mondani/vagy esetleg ha magányosok vagytok éppen és nincs kivel beszélgetnetek, inkább ezt mondjátok, hogy jó színben tűnjetek fel a másik szemében.

Vagy csak az olyanoknak mondjátok, hogy érdekel titeket, akik tényleg érdekelnek?

Mennyire vagytok őszinték ezen a téren? Csak mert azt írják a nyilasokról, hogy őszinték.



dec. 16. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem gondolok rá, akkor nem mondok erre semmit, vagy leginkább megpróbálok témát váltani. Eszembe sem jutna azt mondani, hogy én is folyton rá gondolok, miért tenném?
dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem kell, hogy azt mondd, hogy "folyton gondolok rád" ez arra is vonatkozik, ha csak annyit mondasz, hogy neked is eszedbe jutott. Ez lehet egy alkalom is.
dec. 16. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert már előtte meglövöm a nyilammal, ha unalmas nekem az illető, nyilas vagyok, van nálam jópár nyílvessző mindig.
dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baratkoztam már nyilassal, akit már egy idő után nem érdekeltem de akárhányszor felhoztam a témát mindig az ellenkezőjét állította
dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as

És mi célja volt azzal, hogy hazudott neked?

dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem tudom, szerintem ki akarta provokálni, hogy elővegyem a nyilamat.
dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem érdekel, akkor nem hitegetem. Ha úgy gondolom érdekes lehet a dolog, akkor finoman jelzem neki, de nem azért h ne bántam meg, csak még én sem tudom mi van. Olyan is van,h érdekel valaki, de millió más dolgom volt és elhanyagoltam . Azóta is bánom. Nekem nem szokásom jópofizni, h ne bántsak meg valakit. Vagy így vagy úgy de a tudtára adom, ha nem érdekel. Kedvesen is le lehet építeni valakit. Én mindig így kezdek, ha nem sikerül, akkor meg hát, azt le se írom.
dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek mindig egyenesen szemtől szembe megmondják, hogy mi a véleményük. Pont hogy nagyon is őszinték.
dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!