Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű nő illik...

Milyen csillagjegyű nő illik egy Mèrleg pasihoz?

Figyelt kérdés

jan. 17. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én azt hittem személyiség és szimpátia szerint illik valaki a másikhoz és nem hókuszpókok alapján.
jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%

A férjem mérleg, én vízöntő vagyok. Olyan 80-90%-ban nyugodt, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Veszekedni ritkán szoktunk, jól megértjük egymást.


A horoszkópon túl nagyon sokat számít a személyiség is. Pl ismertem olyan skorpiót, aki nagyon bunkó és olyat is aki nagyon kedves, aranyos, jólelkű. Ne csak a horoszkópra alapozz. :)

jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Levegő és tűzjegyek szoktak stimmelni alkatilag.
jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Mi a vénusza, holdja és aszcendense?

Egyebként ennyi alapján én is a levegő és tűz jegyeket mondanám. :)

jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Én mérleg vagyok férfiként, de nagyon jól kitudok jönni a skorpiókkal, a vízöntőkkel meg még a nyilasokkal is.

A mérleg jó lelkű, általában nem gonoszkodnak a mérlegek, kivéve, ha csak nyomós ok nincs rá. Mert amúgy a mérleg nem az a "én vagyok a kemény legény kategória"

Viszont legbelül kicsit, magukba fordulóak a mérlegek, utazás mániásak, mindig örülnek, ha jó éri őket.

jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mérlegek általában a nyilasokkal jönnek ki.
jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mérleg pasihoz milyen jegyű nő illik, én a vízöntőt ajánlanám 🙂
jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyan Mérleget ismerek aki Halakkal működik.
jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazából a mérleg szinte minden jeggyel kitud jönni, a mérleg az olyan barátkozó tipus.
jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Döcinek vízöntő, oroszlán. Ikrekkel nincs jó tapasztalatom, kossal lehetetlen, nyilassal veszélyes, skorpió szeszélyes. Vízöntő izgalmas, érdekes. Dönts bátran és szeress
ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!