Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Paxel megfejtette? A horoszkóp...

Bálvány kérdése:

Paxel megfejtette? A horoszkóp tényleg hülyeség?

Figyelt kérdés

Videót forgatott a témáról, anélkül hogy megkérdezett volna egy asztrológust. Ha 100e embernek készít valaki tényfeltáró videót, akkor legalább a saját adataival egy végzett asztrológusnál próbát tehetett volna.


https://www.youtube.com/watch?v=9CvFSpz1VFg



márc. 4. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy az. Szerinted hogyan befolyásolja a sorsodat, karakteredet, szerencsédet az, hogy több tizmillió fényévre hogyan van egymáshoz pár csillag (hidrogén gázgömb)? Aki ebben hisz, az nagyon balek.
márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kepler, Jung, Hippokratész most elszégyellte magát.
márc. 4. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezt mégis minek tetted be aki csak Napjegy alapján bulvár oldalon fejtegette? Mi értelme ennek? Ennek a videónak sincs semmi értelme. Nem is néztem tovább a bulvár napjegyes résznél, a srácnak is csak a Napjegye derült ki. Ilyenekkel töltöd az idődet? Felesleges volt ez a kérdés is mert nem fejtegetett radixot, nem tudjuk az aszcendensét, se a Holdjegyét, se a többit, csak a Napjegyét, de azt már nem melyik évben született és még sorolhatnám. Ezt a videót én nem fogom végig nézni. Beletekergettem, hogy mégis még miről van szó, csak a szokásos sablont találtam, amit mindenhol máshol, csak a felszínt kapargatja. Te, aki ennyi ideje foglalkozol az asztrológiával, bele is ásod magad a témában, minek foglalkozol ilyen videókkal? Azt meg végképp nem értem, minek rakod ide ki? Provokációnak? Nekem is feldobta ezt a videót pár napja, de rá se kattintottam, hisz tudtam, hogy ez lesz benne, és milyen jól tettem. Most se kellett volna, de most csak miattad néztem bele. Kár volt.
márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírásnál már kiírtam, hogy csak karcolta a témát. Miért fontos az, hogy időt szánt elkészítésére és mégis elbaszta? Azért mert 250e követője van és 100e ember megnézi majd a videót. Ez azért már jelentős szám. A gond az, hogy a wikipédiás kliséken túl nem végzett semmi kutatómunkát. Egy végzett asztrológussal sem konzultált. Felmondta a közhelyeket és most várja a youtubetól a pénzt. Szánalmas.....
márc. 4. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Valóban szánalmas, de azt is el kell ismerni, hogy a modern asztrológia sok helyen el van torzulva, így jogos hogy sokan elítélik, hisz a nagy része spiri maszlag, vagyis azt csinálnak belőle
márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ennek sincs semmi értelme. Ebben a formában te sem hozod közelebb az embereket az asztrológiához.

Ha valakit cáfolni akarsz, akkor elemezd a videóját és vezesd le, magyarázd el miért téved.

Pl. ilyen formában:

https://www.youtube.com/watch?v=uK06oBPGVKw&t=4227s

Ez egy korrekt munka és jó kritikája egy másik személy videójának.

márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted hogyan befolyásolja a sorsodat, karakteredet, szerencsédet az, hogy több tizmillió fényévre hogyan van egymáshoz pár csillag (hidrogén gázgömb)?"



Sehogy. Az ido es a hely befolyasolja. Azt pedig ugy lehet meghatarozni, hogy mikor eppen melyik faszszopo gazgomb latszik az egen.



39F incel

márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Én nem cáfolok semmit az ő videójában. Egyszerűen Ő másról beszél. Bemutatja a bulvárlapok horoszkópját és levezeti hogy hamisak, félrevezetőek. Ezt eddig is tudtuk. Az asztrológusok is egyetértenek vele.

Paxel pedig mint egy pincsi kutya széttépi ezt a plüssmackót. Mert neki így kényelmes. Sokkal nehezebb lett volna egy asztrológussal mélységeiben megvitatni a témát. Egyszerűen megtöltötte a műsoridőt az ezerszer cáfolt felületes klisék bemutatásával.

márc. 4. 14:55
 9/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Paxel megfejtette? A horoszkóp tényleg hülyeség?"


Nincs mit megfejteni. Az emberiség értelmesebb része régóta már csak nevet rajta. Még csak nem is kell a tudományos világra gondolni. Átlag munkahelyen, átlag melósok, átlag családban átlagemberek viccelődtek a vakhívőkön, már régebben is.

Nem ismerem a videó készítőjének munkásságát, de belelapozva nem látok semmi felháborítót. Youtube-on rengeteg marhaság helyet kap, ami csak a nézettségi számokat és a képződő reklámbevételt célozza.

Ha valaki a horoszkóp cáfolatából gondol magának bevételt generálni, az legalább egy pozitív dolog.

Asztrológust megszólaltatni minek, azok nem épelméjűek.

Hacsak nem tisztán haszonszerzésből műveli a szakmáját, az emberi butaság vámszedőjeként. Az sem szép dolog, de vannak, akik meg is érdemlik az átverő show-t.

márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Sok ember nem igazán akarja tudni az igazságot. Valamiféle állandó megerősítést akarnak, hogy amit ők hisznek az az igazság. Azért trollkodnak a másként gondolkodók között, hogy a számukra idegen gondolatokat ott is tagadják.

Ha ez számukra közömbös lenne, nem viselkednének így. Támadásaik olyan belső félelmekről árulkodnak, hogy eddig talán rossz utakon jártak, hibás döntéseket hoztak ebben a rövidke életben.

márc. 5. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!