Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Paxel megfejtette? A horoszkóp...

Bálvány kérdése:

Paxel megfejtette? A horoszkóp tényleg hülyeség?

Figyelt kérdés

Videót forgatott a témáról, anélkül hogy megkérdezett volna egy asztrológust. Ha 100e embernek készít valaki tényfeltáró videót, akkor legalább a saját adataival egy végzett asztrológusnál próbát tehetett volna.


https://www.youtube.com/watch?v=9CvFSpz1VFg



márc. 4. 11:51
1 2
 11/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Sok ember nem igazán akarja tudni az igazságot. Valamiféle állandó megerősítést akarnak, hogy amit ők hisznek az az igazság. Azért trollkodnak a másként gondolkodók között, hogy a számukra idegen gondolatokat ott is tagadják. Ha ez számukra közömbös lenne, nem viselkednének így. Támadásaik olyan belső félelmekről árulkodnak, hogy eddig talán rossz utakon jártak, hibás döntéseket hoztak ebben a rövidke életben."


Nem tudom kérdező, kikről beszélsz, én azért látogatom ezt a szekciót, mert megláttam néhány linket a főoldalon, ami hihetetlen, egyben irritáló képtelenségeket tartalmazott, ide mutatott az Ezotériába.

Mert éppen unatkoztam, elfogytak a szakmai kérdések.

Később azt vettem észre, hogy a normális vélemény leírását hiszti fogadja, sőt valakik elkezdenek engem sértegetni, el akar innen üldözni, saját szemét befogni, hogy ne is lássa, amit írok (ámbár azt megtehetné másképp is).

Ezt nem értettem, hogy miért ne lenne jogosultságom válaszolni, ha már úgyis kérdezett valaki.

Ezért azt vettem észre magamon, hogy a sértegető provokációk hatására még inkább válaszolási inger kerülget.

Szó sincs róla, hogy a fizikai tudásomban nem bíznék, azt viszont felháborítónak találtam, hogy a szólásszabadságban akarnak korlátozni olyanok, akik szerintem butaságokat irkálnak és/vagy mintha "más szellemi" gondja is lenne neki. Mert azért az nem egy normális dolog szerintem, például egy "hívő" kipécézi a nickem és már tavaly óta folyamatosan ott köt belém, ahol tud.

Ilyen fokú gyűlölködés szerintem nem vet jó fényt valakinek az eszméjére, hitére, avagy totál hiteltelenné teszi ezeket a fantazmagóriás nézeteket.

Avagy pont engem igazol.

Szóval az nem úgy van, ahogy te is azt csak úgy elképzeled magadnak.

Hogy én is például ráérek, van szabadidőm, véletlenül pont így jött ki, hobbiból irkálok, azért még nem kellene mögé látni, nem létező kitalációkat.

márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!